1. 1.
  türk kızı gibi, çerkes kızı gibi, ingiliz kızı gibi bir kız.

  aman beni afaroz etmeyin ağalar, aklıma geldi işte napalım.
  25 -34 ... ben demistim
 2. 2.
  esmerce, siyah saçlı, annemin deyişiyle 'kaşlı gözlü' kızlardır. aralarından afetler çıktığı gibi çirkinler de çıkar. ama afet olanlar o kadar güzel olurlar ki, inanamazsınız.
  25 -16 ... probably yes
 3. 3.
  bıyıklıdırlar.

  (bkz: bıyıklı kızlar)
  47 -75 ... kajmer
 4. 4.
  kökenini bilmemekle beraber ismi kürtçe olan güzelimiz rojda demirer...

  kürt kızı
  11 -23 ... pulemjot kalashnikova
 5. 5.
  Niye terörist ve ya fahise genellemesi yapildiğini anlayamadiğim bi ibaredir.
  Ayrımcılık bölücük yapmayın diye kendini yırtanların, böyle bir ayrıma girmelerini anlayabilmis de degilim.

  Dağa çıkan kadın teröristlerin geneline "Kürt kızı" deniliyoda benim mi haberim yok.
  Eğer öyleyse ben bir Türk olarak, ondan öncede insan olarak bu lafı cikaranin a.q...

  fahiselerin geneline " Kürt kızı" deniliyorda benim mi haberim yok onuda bilmiyorum ama bu ülkede fahiselik yapan bi tek kürtler falan da değildir.

  objektif olmak bi yana insan olmak lazım...

  başlık tamamen art niyetlidir ve açanin beyinsizligi şüphe götürmez bir gerçektir.

  sunuda eklemek istiyorum ;

  ülkemizin bölünmez bir parçası olan kürt kardeşlerim, böyle art niyetli başlıklar açan ve yorumlar yapan, adi , kansız, karaktersiz haşerelerin laflarına bakıp canınızı sıkmayın. kimse böyle basit oyunlarla bizlerin arasını açamaz...
  52 -18 ... mightlacin
 6. 6.
  (bkz: kürtler hakkındaki entryleri okuyan kürtler)
  6 -5 ... erjivan
 7. 7.
  doğuştan kaybetmişlerdir, çünkü onlar, kürtlüğün üstüne bir de kızdırlar, söz hakları yoktur, okuma şansları düşüktür,daha çocukken dedeleri yaşlarındaki adamlarla evlenme yüzdeleriyse tavan yapmıştır. büyükşehirlerde yaşayan çoğu hemcinsleri gibi sosyal hakları yoktur, onlar gibi rahat, şımarık bir yaşama asla ulaşamazlar, doğduğu andan itibaren kas gücü ve taze etten öte görülmezler, eziktirler, cahildirler ne de olsa kürt kızları allah belalarını versin değil mi...

  (bkz: kürt türk kardeştir kadın erkek eşittir)
  24 -20 ... aczimendi
 8. 8.
  bildiğimiz kızdır diğer kızlardan hiç bir farkı yoktur. en nihayetinde insandır lan ne bekliyosun?
  24 -5 ... sonkabadayi
 9. 9.
  bildiğin kız. sırf kürt diye namussuz veya namuslu olmazlar.
  19 -3 ... cnyt
 10. 10.
  çok hamarattırlar. ellerinden her iş gelir. yaptıkları yemekler genelde lezzetli olur. ayrıca çok kuvvetli olurlar. çıt kırıldım değillerdir yani. bir de hastalanmıyorlar.

  ben kürtlerin arasında büyüdüm ve açıkcası komsularımız çok iyi insanlardı. komşular derken orada oturan çok az türk aile vardı onlardan biriydik ama gercekten çok iyiliklerini gördüm. evlerinde çok yemek yediğimiz zamanlar oldu, kapısına gidip ''bana midye versene'' dediğimde hiç bir zaman boş dönmediğimi hatırlarım.

  ondan sonra mesela bizim orada park gibi bir yer vardı. orada tandır vardı ve her an orada kürt kızları ekmek yaparlardı evleri için. 5 yaşında olan ben ve çetem * onların yanına gidip ''mardin ekmegi verin bizee noluuuur'' diye yalvarırdık. sagolsunlar hiç bir zaman ellerimizi boş çevirmezlerdi. aynı şekilde evlerinde eskimo yapıp pazarlarda satarlardı. bu eskimo dedigim meybuz gibi bir şey. bunu biz belese alırdık onlardan. gidip isterdik verirlerdi.

  ne oldu da böyle olduk lan!?...

  edit: ne oldu da böyle olduk lan? derken düşüncelerden bahsediyorum. yoksa aynı komşuluklar devam ediyor. hala kürt komşularımız var ve onlardan sayısız iyilik gördüm gördük görüyoruz.
  107 -14 ... damdaki deli