1. 1.
  Kürt ailelerinde namus kavrami vardir.
  8 -5 ... kerpetentaha44
 2. 2.
  yav he he ondan.

  fabrikalarda konfeksiyonlarda üniversitelerde yani kendilerini baskilayan kürt kültüründen uzak kaldıkları bağımsız oldukları her anı ve ortamı nasıl degerlendirdikleri herkesin bildiği bir şey.
  8 -4 ... jamiryok
 3. 3.
  Dağda tren yapıyorlar amk gelmiş buraya sağda solda oynaşan kürt kızı gördünüzmü laga lugası yapıyor.Namus ırkla alakalı değildir insanla alakalıdır paramesyum...
  17 -4 ... turkmizragi
 4. 4.
  Mitoz bölündükleri içindir.
  2 -2 ... poughkeepsie
 5. 5.
  üniversitemizde kürt kızları motorlar maşallah. sözde namuslular gece oldumu namus kalmıyor.
  9 -5 ... erdalbaggall
 6. 6.
  Eşekler konuşamadığındandır.
  3 -1 ... britishaccent
 7. 7.
  (#35708258)
  Çok açıklayıcı öyle değil mi tatlım.
  3 -1 ... mechul yazar
 8. 8.
  Bildikleriniz yaşadıklarınızla sınırlı ne yazık. Ne kadar sığ yaşarsanız o kadar sığ bakarsınız her şeye. Bulunduğunuz ortama göre hiç kimseyi eleştiremez ve hakaret unsuru söylemlerde bulunamazsınız. Dünya sizin bulunduğunuz yerden ibaret değildir. Ne Türk kadınına ne de Kürt kadınına bu şekilde hakaret etmeye hakkınız yoktur.
  5 ... melike sah
 9. 9.
  Kürt Türk diye ayırmak doğru değil ama her gece başka adamlarla beraber olan, üniversitenin getirdiği rahatlığın suyuna ekmek banan kürk arkadaşım var.
  1 ... unconscionable
 10. 10.
  Hassiktir bok. işiniz gücünüz yalan dolan. 5 sene önce van sinemasının oralardaki ara sokakların birinde gündüz vakti düzüşen iki dağ faresini gözümle gördüm gık diyen de yok düşünün öyle namuslular, ayrıca bi kıyas yapılacaksa kürtlerin namus kavramı parayla temizlenen bi olgu para yoksa karşıdan bi kız tedarik ediliyo o da yoksa evlendiriliyo kürtlerin dini imanı para mal gibi karı satıyosunuz sonra gelmiş bık bık namus diyonuz.
  3 ... motuntanhu209