1. 1.
  gökçe fırat ın ileri yayınlarından çıkan kitabı.

  http://www.turksolu.com/k.../kapak_133_kurt-islam.jpg

  "kürt-islam faşizmi" türkiye'nin siyasal düzeninde taşların yerine oturtulması için önemli bir girişim.

  kökleri cumhuriyet'in kuruluş yıllarına kadar giden kürtçü ve şeriatçı hareketlerin günümüzde nasıl birleştiğini, bir "kürt-islam sentezi" yarattığını ve bu sentez çevresindeki örgütlenmenin nasıl bir faşist rejime doğru yol aldığını göreceksiniz.

  bu tabloda şeriatçı hareket ile pkk ve tüm sağ güçler birleşirken, karşısında ise atatürkçü, milliyetçi ve ulusal solcu güçler türkiye’nin anti faşist cephesini oluşturmaktadır.

  kitap bir yandan ideolojik düzlemde bu güçlerin yerini tespit ederken diğer taraftan derin devlet tartışmasına girişmektedir. şemdinli’den başlayan danıştay baskınına ve hrant dink suikastine giden süreci kürt-islamcı faşist çetenin provokasyonları olarak analiz ederken, ulusal güçlere komployu açığa çıkartmaktadır."
  8 -10 ... kutsal ruh
 2. 2.
  bir faşistin ağzında ironik duran ifade.
  3 -11 ... cehenneme dokulen irmak
 3. 3.
  islamla faşizmi yanyana getirmeye çalışan( muhtemel atatürkçü kominist nasıl komik bi ifade dimi)yav bırakın atatürk üzerinden millete saldırmayı.
  2 -3 ... ssinan
 4. 4.
  türkiye'nin bugünkü rejimidir.

  kürtçülük ve şeriat yıllardır birbirine göz kırpar.

  Ancak aynı potada birleşmesi AKP iktidarı ile gerçekleşmiştir.
  12 -5 ... cnyt
 5. 3.
  islamın şartımıdır ki faşizm ile ülke bölmek ve cahillere çanak tutmak hemen bütün nefret ata üzerinden siyaset olarak algılansın. Olay algıların tümden şarjını gerektiriyor.
  -1 ... cevatin rolx
 6. 4.
  bugün, islamcı kesim ile kürtçü kesimin bir araya gelerek zafer çığlıklarıyla türk'ü yıldırma hareketidir.

  ben, kendi adıma bugüne kadar müslüman bir kişinin türklüğe bu kadar derin düşmanlık besleyeceğini bilemezdim. ancak açık ve seçik görmekteyim ki; türkiye de özellikle nurcuların elinde yoğrulan müslümanlık, islamcılık, dincilik gibi kavramlar, nurcuların atası, kürt teali cemiyetinin kurucusu sait kürdi ye çok güzel diyet ödüyor.

  şeyh sait, sait kürdi, müteseyyit rıza gibi cumhuriyet düşmanları ile bugün karşımıza çıkan pkk iradesinin kucağında badem bıyık veyahut sakalıyla amerikaya sakso çekenlerin çenesinden akan spermli salyalar yüce türk milletine, bayrağına, sınırlarına, atasına, değerlerine bulaştırılmaya çalışılıyor.

  bu millet, bu toprakları "allah allah" nidalarıyla geri aldı. sahte seyitleri, sahte şeyhleri, sahte hocaları "allahü ekber" nidalarıyla astı istiklal mahkemelerinde.

  bu millet içi kurudu diye koskoca osmanlıya karşı gelip; 7 düveli dize getirip kendi bağımsızlığını ilan etti be hey gafiller!

  demokrasiyi sandıktan çıkan oy sayısı zanneden amerikan köpekleri! sanır mısınız yaptıklarınız yanınıza kalacak? sanır mısınız bu millet bu ihaneti unutacak! sanır mısınız her şey bu şekilde kalacak?

  türkiye için kesin ve net bir şekilde dönüm noktası gözükmekte. ufuk karanlık. baştakiler gaflet, delalet ve ihanetin en pisliğinin içerisinde; terörist ile başbakan, cumhurbaşkanı, meclis başkanı aynı fikirde! apo ile bütün devlet adamlarımız aynı fikirde! genel kurmay başkanımız uyuyor! ana muhalefet anca çıkıp konuşuyor! aman sokaklara çıkmayın, aman olay çıkartmayın diyen bir milliyetçi parti başkanı var! bütün köşe başları tutulmuş!

  peki sorarım? bu millet ne zaman bu kadar karanlığa düştü de bir kahraman çıkartamadı? bu millette kürşad mı biter, mustafa kemal mi?

  istiklal mahkemeleri kurulmaz mı gene?! bağımsızlık uğruna, bağımsızlığı iç etmeye çalışanların ölüsüne tükürmez mi türk!

  şeyh rıza gibi ingiltereden yardım mı isteyeceksiniz? apo gibi "ben atatürk milliyetçisiyim" mi diyeceksiniz idam sehpasında?

  tarihten hiç mi ders almadın, hiç mi korkmazsın türk'ün intikamından be hey gafil!
  10 -1 ... kutsal ruh
 7. 5.
  geçit yok.

  http://img147.imageshack.us/i/krtislamey2.jpg/
  1 ... fidelio
 8. 6.
  bdp lilerin ve solcu olduğunu iddia eden her kürdün ''ideoloji''si.
  sonu felaket olacaktır.
  5 ... t14m0
 9. 7.
  kitabı çıkmış...

  yıllardır dil döktüğümüz, klavye şakırdattığımız olaydır...

  bakın göreceksiniz; akp'den bdp'ye kadar tümü tek çatı altında toplanacaktır. ülkemizin başındaki en büyük belayı iki kelime ile söyleyin deseler; "kürt islam faşizmi"

  önümüzdeki 10-20 yıl ülkenin kaderini belirleyecektir.

  peşin edit : islam ile faşizm bir arada olamaz diyenler, bi zahmet kendinizi yormayın. bugün gördük; ölen israilliler için sevinç çığlıkları atanları. ne farkınız var siyonist yahudilerden? aynısınız.
  5 -1 ... sinnerman
 10. 8.
  kitabın kapağı da manidardır...
  http://galeri.uludagsozluk.com/g/kürt-islam-faşizmi/
  2 ... labouffee