1. 1.
    http://www.yurtgazetesi.c...ilan-edecegim-h92171.html

ateş eden bir muharrem ince beyanıdır. oy anam oy nasıl gözden kaçmış farklı sözlükleri okumasam bulamıyorum allahtan bir tanesnde terörist kaynıyorda haberimiz oluyor. sagolsun akpli arkadaşlar da sanki reyis cb olmasın diye çabalıyor gibi bu tür şeyleri es geçiyorlar.

mevzuya gelirsek bu kürt kardeşin kim oldugunu herhalde merak etmiyordur çogu kişi, bilen biliyordur ahahhahahah.

https://twitter.com/Kucuk...status/994459830831206405

ya o degilde eger chpli olsam şu durumu görüp kafamı duvarlara duvarlara vururum allah yardım eylesin abi böyle bir dram olamaz.

adamlar alenen cb rte olsun diye çabalıyorlar.
    17 -16 ... das kesq x
  2. 2.
    Şu an bakanlardan kürt olmayanı cımbızla seçebiliyoruz. Bence çok bir değişiklik olmaz.
    15 -3 ... yok herif
  3. 3.
    oy kaybetmesine sebep olacak beyan. o kişi muhtemelen saz çalan birisi... dağ kadrosundan bol bol oy kaldırır.
    6 -5 ... gethere
  4. 4.
    Anca hayalini kurarsın, şu saatten sonra kafasını bile vermem. Tamam kürt seçmen de var dedik bu iyice kürtçü oldu amk.
    6 -6 ... ulkucuwolf
  5. 5.
    anladıgım kadarıyla milliyetçilik ve terör konusunda hassas olanların da benim gibi yeni duydukları açıklamadır oysa 2 gün önce yapılmış.

abi bu nasıl bir işbilmezliktir vallahi ben hafiften bu seçimde hafiften herkesin cb olmamak için çabaladıgını düşünmeye başladım.

yani şu açıklama nasıl es geçilir.

ne kadar terör oluşumu varsa hepsinde nerden baksan manşet. ama birileri agzından kaçırmasa valla haberimiz olmayacak.
    6 -5 ... das kesq x
  6. 6.
    Olması gerekendir. Türklerin ne kadar hakkı varsa bu ülkede, kürtlerin de aynen o kadar hakkı vardır.
    Anlamıyorum kürtler birilerinin anasını mı silmiş ne yapmış aq.
    5 -15 ... iyi dinleyin beni
  7. 7.
    anası biri tarafından silinenlerin " kürtler size ne yaptı " diyerek suistimal etmeye çalıştıkları konudur.

terör karşıtı pkk ile uzaktan yakından alakası olmayan bir kürt isterse cb olsun benim için no problem, ama terör artıkları asla.

burda başkan yardımcısı olacak kişinin kim oldugu malum.
    7 -2 ... das kesq x
  8. 8.
    Olabilir makul bir söylem ülke de 20 milyon kürt vatandas var baskan yardimcisi olmasi gerekir.

Not: türk.
    1 -3 ... karton toplayan cocuk
  9. 9.
    yaratılacak ılımlı birleştirici iklimde kürtlerin kendilerini kanıtlamaları, niyet ve uyum çabalarını ortaya koymaları için güzel bir fırsattır.

aksi takirde eşşeği adam sanmakla ilgili güzel bir veciz söz dilimizde mevcuttur.
    1 ... just call me alpha
  10. 10.
    Sen sırf kürt diye terörist orospu çocuğunun birini başkan yardımcısı yapamazsın. isterse 70 milyon kürt olsun, türkiye için çalışmayacaksa, her fırsatta kürt olduğunu belirtirse olmaz. Türkü kürt yönetemez zaten. Yönetmemeli. Terörist sevici de yönetemez.
    6 -6 ... ulkucuwolf