1. 1.
  karaktersizliktir türk genci nasıl bu vatan için canını verdiyse kürt gencide veremez mi . her kürt illa terörist mi olsun ?
  5 -8 ... haytham
 2. 2.
  (bkz: türkiye de şehitlerin umursanmaması) gerçeği ile paralellik gösteren durumdur. işte bu sebeptendir ki başbakan ın validesi rahmetli oldu (oğlunu çok sevmem ama kadının suçu yok, allah rahmet eylesin) diye eğlence programını iptal eden yalaka ve aynı zamanda hassasiyetli televizyoncular karakol baskınında şehit düşen onlarca genci adam yerine koyup aynı iptali yapmazlar.

  (bkz: acun ılıcalı)
  2 ... konglamere lenf nodu
 3. 3.
  kürtlerin hangi vatan için şehit olduğuna bağlıdır. türkiye içinse protokoller gereği türk şehidine yapılan muamelenin aynısı yapılır. cesedi sokağa atılmaz yine el üstünde tutulur ama dağa çıkıp öldüyse terörist olarak, umursanmaması normaldir.
  1 ... sigara icmiyorum
 4. 4.
  idam mahkumu katille kurbanı aynı şey sanmakla eşdeğerdir.
  -1 ... senrey26
 5. 5.
  çanakkalede bu vatan için az mı düğulu güneydoğulu şehit vardı. o zaman ayrım yapılmıyordu herkes kardeşti. faşizm yokru.
  -2 ... ufkadair
 6. 6.
  bu ülke için elbette kürt şehitler de vardır çanakkalede ölen. ama birlikte şehit olmaktansa birlikte yaşayabilmeyi tercih etmek gerek...
  4 ... karpuzlu votka
 7. 7.
  çanakkalede ölen kürt? masal diyarlarda yaşayan gerçeğin gölgesini bile göremez. çanakkalede diyarbakırlı, muşlu ölmüştür ama onlar türk boylarının evlatlarıdır. Kürtler urfa,antep, maraş için bile savaş meydanlarına çıkardıkları asker sayısı bellidir. Ama kesinlikle oralarda hiç kürt ölmedi de diyemeyiz,ama çok küçük bir istisnadır onlar. yok sayılabilir.
  -1 ... fight for rose
 8. 8.
  bölücülük yaparken geberen soysuzların leşlerini vareste tutmakla beraber, milli mücadele zamanında şehit olmuş kürt kardeşlerimizi rahmetle anıyoruz.
  -1 ... flat head
 9. 9.
  Israrla kürtler şöyle kürtler böyle şeklinde aÇılan başlıklardan anlaşıldığı gibi Çekememezlik söz konusu. Türkler neden kürtler gibi ayaklanma Çıkarıp devleti eleştirmiyorlar ha pardon siz zekisiniz kanunla adaletle hakkınızı arıyorsunuz kürtler ise cahil barbar insanlar pardon ya gerÇekten Çok pardon.
  1 -1 ... hadhell
 10. 10.
  özellikle türklerin bariz bir şekilde belli ettiği durum.

  türk ölünce şehit oluyor, törenler düzenleniyor, haberler yapılıyor, başbakan ve cumhurbaşkanı taziye mesajı yayınlıyor, kürt ölünce leş oluyor. bu nasıl bir çifte standarttır?

  edit:türk askerine katılıp kürdü varana kürt demeyiz biz.
  2 -3 ... kawalye