bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    "yav he he" denip sallanmayacak iddaadır.

(bkz: görürsem söylerim)
    3 -1 ... gothic pandemic
  2. 1.
    doğrudur, hepsi 3 dil bilmektedir. türk ırkı olarak, bu medeniyet seviyesine ulaşabilmemiz için;

(bkz: tazmanya canavarı ile kürtçe öğreniyorum seti)

(bkz: ibrahim tatlıses ingilizcesi)

ingilizce ve kürtçeyi bu şekilde hallettikten sora, "dövlet biğe bahmiyir" diye başlayan bi de cümle kurduk muydu, türkçeyi de halletmiş oluruz.

böylelikle, kürt ırkı gibi yüce bi ırkın seviyesine her ne kadar ulaşabildiğimiz söylenemese de en azından muasır medeniyet seviyesine ulaşmış oluruz.
    7 -2 ... hypercube
  3. 2.
    amca kızı,teyze kızı,hala kızına karşı ve yengesine karşı bu kültürü görmekteyiz.

baya kültürlüsünüz lan.
    3 -1 ... bugun variz yarin yokuz
  4. 3.
    laleli esnafindan bellidir. onlar rusca'da biliyorlar. kultur nedir bacim, kulturun amk.
    ... gedikpasa
  5. 4.
    kurtlerin tespit sicmasidir. butun kurtler bu dusuncedeyse ayiralim bence devletleri. herkes mutlu mesut yasasin. onlar kulturlu kulturlu hayatlarina devam ederken ben onlar olmadan kendi bokumda bogulmaya bile raziyim yeter ki siktir olup gitsinler. adami zorla fasist yaptilar aq. bgune kadar kardesiz dedikce tepemize sictiniz artik fasistim lan ben de. bu ulkede hic kurt olmasaydi bugun gelebilecegimz noktalari bi dusunun. nerde bi sahtekarlik pislik olsa altindan kurtler cikiyor. bu ulkenin basina gelen butun kotu seylerde parmaginiz var.
    2 -1 ... cntrlaltdel
  6. 5.
    kürt sıçmığı sözdür. kürt kültürü, arap çingenelerinin kültürüdür.
    1 -3 ... kurenai
  7. 6.
    mümkündür.

lakin askerlik yapanlar bilirler, birliklerin er yatakhanelerinin tuvaletlerinde şöyle bir yazı asılıdır;
    (bkz: hela deliğine taş atmayın)

bu yazı kıçını silme kültürü dahi olmayan, kıçını taşa silen bir ırka ithafen o tuvaletlere asılmıştır. elektrik hırsızlıklarına, töre cinayetlerine, tecavüzlere falan hiç değinesim yok.

maşallah çok kültürlüsünüz arkadaşlar...
    2 -3 ... protest sanayici
  8. 7.
    kürt ne zaman ırk türk'te ne zamandır türk grubu oldu?
    3 ... horozkentli
  9. 8.
    götlerini de yıkasalar belki olabilme ihtimali var.
    -2 ... cinereo lupus
  10. 9.
    ortalık karıştırmaya yönelik abes bir böbürlenme sözü. bu söz kadar bundan gaza gelip kürtlere ağza alınmaz hakaretler etmek de abestir.
    ... usualsuspects