1. 1.
    insanlik disidir.
    3 ... bulmanickimi
  2. 2.
    (bkz: hastayım dedim dedim inanmadınız)
    ... ateisttanri
  3. 3.
    (bkz: kuyruk yagi)

Umarim bi gun bizde ona seviniriz.

Yani insan oldu diye. Ya da ne bileyim kapansin bi odaya falan ac susuz otursun ama ölmesin.
    1 -2 ... genis omuzlu adam
  4. 4.
    insan olarak genel bir değerlendirme yaparsak türkiyenin bir evladının ölmesi kötü bir şey. fakat ırkçılık konusunda güldürmeyin *

(bkz: türkiyedeki en büyük ırkçılar kürtlerdir)
    2 -5 ... en zayif uzayli
  5. 5.
    empati yoksunu insanların yaptığıdır.
    1 -2 ... anambunelan
  6. 6.
    insana insan olduğu için değer vermek gerektiğinin bilincine varamamış kişinin gerçekleştireceği eylemdir.
    1 -2 ... moralsiz deli
  7. 7.
    Kürtçe bir şarkı okumak istiyorum diyen adamı bu ülkeden kovan demokrasiden, insan haklarından, medeniyetten, anlamayan insan müsveddelerinden ben herşeyi beklerim arkadaş.

Şimdi kemalist bir yiğit çıkıp diyecek ki o adam teröristti. O adam bu ülkede şarkı söylerken yaptığı tek bölücülük kürtçe bir şarkı söylemek istiyorum demesiydi. Sırf bunun için linç edilmek istenen adam dağa da çıkar vallaha biz apo'yu özledik de der. Dememesi saçmalık olur zaten.

Madende ölenlerin şehit, ekmeğini kazananların üzerine bomba yağdırılırken roboskide ölenlerin terörist yaftası yediği ülkedir türkiye. Herşeyi beklerim ben bu kafalardan.

Bir annenin küçük kızının şarapnel parçaları ile parçalanan vücudunu topladığı yerdir türkiye. Berkin elvan'a terörist denince ülkenin her yerlerinde ayaklanmaların olduğu, küçük ceylanın parçalanan küçük vücudunu örtbas etmeye görmezden gelinmeye çabalayan yandaş bir medyanın olduğu yerdir türkiye.

Vallahi bende kınıyorum birde böyle yazıyorum işte arada bir yerlere belki birileri görürde utanır diye.
    1 -3 ... altrnatifakim
  8. 8.
    en iyi kurt mertebesine ulasmis olan bir vatandas olmustur.
    1 -3 ... eastanbul
  9. 9.
    kurt, turk hatta hristiyan olsa dahi insandir. bi insanin olumune sevinmek ise kisinin insanligina sigmaz. sonucta siz de bi gun o duruma duseceksiniz, bazi seyleri yapmadan once en basindan sonucuna gore dusunun.
    1 ... pembedudakboyasi
  10. 10.
    insanlık dışı bi olaydır.

suruçta bi kaç kürt patladı diye sevinmeyin ayıptır.
    6 -3 ... reprep