1. 1.
    ortadoğulular, ortadoğuludur.

işbu donuzlu yazara son düzeyde katılıyorum, bir kürt'e, bir arap'a, bir pers'e türküm! dedirtmek, türklüğe yapılacak olan büyük ve "öncül" bir ihanettir. ortadoğuluları her avrupalı gibi biz de sevmiyoruz, ki sevilecek bir yanları olmadığı da besbelli ki açıktır.

b*k çukurundan hallice, verimsiz, çorak, baştan aşağı sorun olan yerler, terör, tecavüz, hırsızlık kaynağı olan insanlar. gel gör ki bizim çokça karlı çıkacağımız alanlar, çokça bağlılık "iyelik" alacağımız uluslar, özünde ulusumsular var.

varsayalım ki alpertunna haksız, siz haklısınız.

türk soyu neden parasını "sürekli kasanın kazandığı" ortadoğu bataklığına yatırsın? neden çokça iyi, çokça kazançlı olan balkanları, kafkasları, alpleri, kuzey akdenize değilde, başının hem dışı, hem içi kara olan insanlar ile uğraşsın?
    1 -2 ... alpertunna
  2. 2.
    beni güldüren durumdur...

ırkçı biri değilim... ve türküm diyince türk olduğunu sana bir zihinyeti de kınıyorum...

bir kürt çocuğu türküm demekten utanıyorsa kendisi de ırkçı bir ailede yetişmiştir...

kelimelerin kudreti yoktur. o kudreti kelimelere biz veririz..
    1 -1 ... uzay muhtari
  3. 3.
    Yeter artık be arkadaş bitti artık bu devirler Kürt, Türk, Arap, sünni, alevi... böyle varamayacağız bir yere anlayın artık bunu.
    ... asosyaltipci