1. 1.
  çoğu dillerden hem harf olarak hemde seslendirme olarak çalıntı olan ve bir araya gelince de itici ve kaba, dünyada geçerliliği olmayan sözde dildir ayrıca.
  17 -9 ... suveydanin pesinde
 2. 2.
  (bkz: hade len tereyağ)
  3 -4 ... kelagerm
 3. 3.
  nesi kötü ki? şiir gibi dil. evet.
  8 -8 ... evrenin disinda olan yazar
 4. 4.
  bıktım ırk kavganızdan.
  biri türklerin kültürü çalıntıdır der öteki kürtçe bilmem ne bir dildir der. pöfffffff.
  11 -1 ... iskit saka fatih
 5. 5.
  iğrenç demek kimsenin hakkı değil ama çok şiirsel bir dil olmadığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Bir kere kelimelerin çıkarılışı fazlasıyla kaba.
  2 -6 ... darulmihen
 6. 6.
  Arkadaş adamların dili böyle işte. bu şekilde gelişmiş, Almanların dili bir halt mı? Ya ağzında bilya varmış gibi konuşan ne dediği anlaşılmayan ruslar? Napsınlar şimdi dilleri seni rahatsız ediyor diye toplu halde bırakıp Yunancaya mı geçsinler?
  Zaten senin anlaman için değil kendi aralarında anlaşmak için kullanıyorlar; anlaşabildikleri sürece de işlevini yerine getiriyor demektir. Bırakın ucube ucube konuları, kimbilir Türkçe de kimlerin kulağına acayip sesler tınısı gibi geliyor.
  18 -1 ... asuregibisurat
 7. 7.
  akla şu muhteşem ötesi videoyu getirmiştir

  https://twitter.com/nekro...s/990209413683216384?s=21
  -1 ... last jedi
 8. 8.
  Kürtçenin türkçeden bazı özellikler ve kelimeler içermesinden dolayıdır. Yoksa bu köklü dile iğrenç diyen, ATAlarımın kemiklerini sızlatır.
  2 -4 ... nattleite
 9. 9.
  öşşek anırsa daha melodik gelir hoşuna gider insanın...
  4 -6 ... captainblack04
 10. 10.
  türkçede bazı ergenlerin konuşurken her cümlenin sonuna "ammuğa goyim" diyerek gürültü kirliliği yapmalarını sayabiliriz aslında.
  -1 ... kopekten kacan low kedi