1. 1.
    cem tv de yaşanmış hadise. cem tv televizyonumda yoktu, bu olaydan sonra buldum getirdim 10. sıraya koydum. bu ülkede hala türk milliyetçisi insanların olduğunu görmek gözleri yaşartıyor. o sunucunun ellerinden öpüyorum.

https://twitter.com/sarya...tatus/1044886928330502145
    17 -12 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    yalan değil. aleviler bu hayatta 2 şeyi sevmez bir sünniler. iki kürtler.
    5 -5 ... uzay muhtari
  3. 3.
    Rezillik.
    Tsk bile Kürtçe ye müsade ediyor sen kimsin
    1 -10 ... mbappe for president
  4. 4.
    Kovulma hadisesi tartışmaya açık ama bir TV kanalı da düğün salonu yada türkü bar değildir. Kaldıki düğün salonunun bile bir konsepti varsa ona uyacaksın.
    ... tea man
  5. 5.
    şu ırkçılık ne boş beleş adamların derdi.
    Keşke benim de en büyük Derdim türkiye de kürtlerin yaşaması falan olsa. Ne rahat hayat...
    9 ... picleme
  6. 6.
    ulan burasi türkiye amk türkiye.
    türkiyede turkcedir resmi dil
    türkçe konusacaksin o kadar.

sen kürtçe söylersen 10 kişiden belki 1- 2 si anlar o şarkıyı peki o 8 kişi..

sen atıyorum alman devlet kanalında almanca yerine lehçe (polonya dili) konuş bakalım sıkar biraz..
    4 -6 ... diablo1987
  7. 7.
    Bırakın söylesinler amk sonra vay efendim ahmet kaya apoyu özledik demiş miş der tabi.
    -3 ... osmannaga
  8. 8.
    Demek kürtçe söylersem 10 kişiden 1-2si anlar hmm... peki ya ses yarışmalarında italyanca/fransızca şarkıları anlıyor musun? Sanmıyorum. Hayranlıkla dinliyor musun? Evet.

Şu orta çağ düşüncelerinizden kurtulun artık kanser hücresi gibisiniz dünya marstan arsa alıyor siz hala kürtçe türkçe derdindesiniz.
    10 -7 ... tipcibiryabanci
  9. 9.
    O değil de videonun altındaki yorumlar çok komik amk. Bütün pkklılar toplanmış kardeşlikten falan bahsedip, faşizme lanet okuyorlar.
    1 ... cay tozu
  10. 10.
    Hala meselenin kürtçe sanıldığı sorun.

Evet belki Lazca yada başka bir yerel dilde olsa bu şekilde sonuçlanmayabilirdi ama siyasi mesaj taşımayan kaç tane kürtçe şarkı var ki?

Bir de Türkçe olsa bile her şarkıya okey vermeye zorunlu değil ya.
    5 -2 ... tea man