1. ?.
  bdp genel başkanı selahattin demirtaş'ın ağzından dökülen inciler.

  --spoiler--
  özerk kürdistan'da bu halk kendi kendini yönetecek.

  "halkın tek kuruşunu, halkın o maddi ve manevi desteği belediyesinin arkasına koyduğu destek, bizim şeref, onur, haysiyet ve namus borcumuzdur. onu halka geri götürmek bizim namus borcumuzdur. halk yapılanların yüz katını daha hak ediyor. o günleri en kısa sürede hep birlikte göreceğiz. ve kendi kendimizi yöneteceğiz. biz özerk kürdistan’da bu halk kendi kendini yönetecek. böyle akp’nin kredisine muhtaç kalmadan, ona buna muhtaç kalmadan kendi hizmetlerini de yapabilecek"

  --spoiler--

  sen daha işemeyi bilmiyorsun ki, nasıl yöneteceksin. kürdistan kürdistan diye haykırıyorsun. yazık lan bunlara.

  http://www.internethaber....ri-bitlis-mil-463382h.htm
  6 -7 ... cilveli ahmet hoca
 2. ?.
  henüz sam amcasının içinde olduğunu hissetmeyen kişi beyanatı.
  valla sonra ağlayıp gelmeyin, çok fena söverim.
  3 -1 ... thelma
 3. ?.
  önce aç karınlarını doyursunlar! dediğim he de gitsin durumudur.
  madem halk kendi kendini yönetecek defolun gidin hepiniz memleketlerinize, ne diye kirletirsiniz büyük şehirleri...
  4 -1 ... gayim ama para bende
 4. 0.
  Genel evdeki fahişeler ne kadar yönetiyorsa bunlarda o kadar yönetir.
  4 -2 ... jotarakuja
 5. 1.
  şizofren hastalarının sıkça gördüğü halüsinasyonlardan sadece bir tanesidir. tedavi olmak için elektrik şoku almadıkça düzelmeleri mümkün değildir.

  edit: adi vatan hainleri siziiiiiii ne adi bir soyunuz sopunuz var. Şehirleri kirletiyor varlığınız. Yerlerde sürünmeye sepil sepil dökülmeye mahkumsunuz pis ucubeler. it kadar şerefiniz yok.
  2 ... alphonse lavallee
 6. 2.
  gerçekleşecek iddia. gerçekleştiği zaman dalga geçenler ne diyecek çok merak ediyorum. amerikanın oyunu hep diyebilirler mesela.
  1 -16 ... meze
 7. 3.
  güneş enerjisiyle uzaya yolculuk yapabilirler , karpuz kabuklarından gemi de yaparlar. ama ancak o kadar.
  2 ... dildilpakistan
 8. 4.
  Devlet el atmadan önce birbirinizi kan davası adı altında öldürenler bugün devlet olmadan kendilerini yönetecek güçte dayanışmada olduğunu sanıyorlar..
  1 ... rhett butler
 9. 5.
  dövlet bizi yönetmiyür diye ağlamasınlar da. o coğrafya'da hangi ülke kendini yönetebiliyormuş da onlar yönetecek. ya demokratlara ya da cumhuriyetçilere kucak dansı yapacaklar.

  not: bu arada kürdistan kurulursa, topraklarında faaliyet göstermesi kuvvetle muhtemel türk terör örgütüne ilk sıralardan kaydımı yaptıracağım.
  2 -1 ... fiorino sanzimani
 10. 6.
  behey akılsız sana o devleti (gücü yetiyorsa) kurduracak güç senin yularını bırakır mı hiç. sadece amerikanın ileri karakolu olursun. amerikalılar ıraka çok güzel demokrasi getirdi sizede getirir. nasıl bir sürü ıraklı kadın amerikan piçine hamile kaldı sizin kadınlarınızda bol bol kürdo-amerikan piç doğurur artık.
  1 -1 ... abaninaltindakisopa