bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Meşhur mafya babalarımızdandır kendisi.ilk olarak sahte piyango bileti basarak bu işe girmiştir.en büyük olayı 1992 yılbaşı gecesi çakıl gazinosunda işlenen cinayettir.Hapse girdi.1994 yılında hapishaneden kaçmayı başardı ama 4 ay sonra yakalandı.1997 yılında bir kez daha kaçtı ama Antalya'da yakalandı.1998'de yine kaçtı ve yine yakalandı.inanmayacaksınız 4. kez bir daha kaçtı ve Bulgaristan'da bir otelde yakalandı.Bir duruşmasında ise "Ben para için adam öldürmedim.Benim 4 trilyon param var.2-3 milyar için neden adam öldürtiyim ki?" diyen ve tarihimize geçen ünlü mafya babamızdır.
  ... vakatanka
 2. 2.
  devlet tarafından kendisine kürt kökenli babalardan behcet cantürk ün öldürülme emri verilmiş. fakat kendisi bunu yerine getirmemiştir, akabindede kendisiyle ilgili operasyonlar başlamıştır.
  beykoz da erdal acarın sitesi acar kentte mesut yılmaz ve erdal acar la komşu olarak oldukça güzel bir evde oturmaktadır. (ki bu ev benim gördüğüm en güzel evlerden biridir.)
  ayrıca internetle oldukça ilgilidir. hatta cezaevine girer girmez önce internet bağlatır.

  bir koruma ordusu ile dolaşmaktadır. ve devlet ile çok yakın ilişkiler içerisindedir, nerdeyse dyp dönemindeki siyasetçilerin hemen hepsini tanımaktadır.
  1 -1 ... li rojhilate dile min
 3. 3.
  ANNESi KANDIRA iLÇESi ÇAMOLUK KÖYÜNDE iKAMET EDEN BiR ZAMANLARIN MAFYA BABASI.
  ... nadya komanaci biricid bardo
 4. 4.
  3 aya kalmaz tahliye olur.
  ... verem eder geceler
 5. 5.
  eski polis memuru eşinden boşanmıştır.

  http://www.hurriyet.com.t...leri_kriminal/adliolaylar
  ... true