1. 1.
  gazateci ve yazardır kendisi. şimdi yerine şindi demeyi tercih eder.
  6 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  türkiye'nin en iyi popüler yazarıdır. Büyük kitleler tarafından tanınmasını doğan grubu'na veya başka bir şeye değil yalnızca kalemine borçludur.
  1 ... ucuncayir666
 3. 3.
  Sen olsaydın yapmazdım biliyorum, Konuştuğumuz gibi uzaklara,Başucumda müzik, kış ikindisinin evinde,aşkı bulmanın ve korumanın yolları gibi kitaplarıyla ünlü 1963 doğumlu yazardır. Kış ikindisinin evinde adlı kitabıyla Haldun Taner öykü ödülünü kazanmıştır.
  1 ... senil
 4. 4.
  romanlarının as kahramanlarından nevit'in aslında kendisi olduğundan şüphelendiğim yazar.
  1 ... veritaserum
 5. 5.
  başucumda müzik kitabının sonunda adamı ağlatan yazar.
  3 ... witch
 6. 6.
  başarılı yazar, ancak tv programlarında sesine dublaj yapılması şart..
  2 ... beyazyelkenli
 7. 7.
  başucumda müzik adlı muhteşem kitabın kadınlar tarafından çok beğenilen karizmatik yazarıdır. istanbul üniversitesi felsefe bölümü mezunudur. kanal turk'te kürşat başar'la isimli bir program sunmaktadır.
  1 ... delilah
 8. 8.
  başucumda müzik ten sonra çok güldük, ağlamayalım adlı kitabı çıkan hoş yazar.
  1 ... a dying wish
 9. 9.
  bütün kitaplarını top ten'e koymak zorunda olduğum, fakat sığdıramadığım için beni deli eden, "yeter artık yazma be bilader" diye isyan ettirmiş yazar. Hayır güzel yazıyor ama bizimde yerimiz kısıtlı*
  2 ... tabuttamenemenyapanimam
 10. 10.
  türkçeyi romanlarında iyi kullanan, bugüne kadar çağdaş yazar çizgisini korumuş, akıcı ve romantik cümleler kuran romantik adam. başucumda müzik romanının finaliyle beni * ağlatmış ve birkaç gün üzerimde etkisini sürdürmüştür.
  kendisi aynı zamanda cine5te deniz akkaya *ile yürüttüğü " başka yerde yok" adlı programda genellikle kaliteli sanatçıları konuk ederek güzel sohbetler yapmışlardır. bu aralar eski programların tekrarları gösteriliyor. hem de mide bulandırıcı sabah programlarıyla aynı saatlerde. bu da bir bakıma sevindirici tabi.*
  2 ... spartakus