1. 1.
  normal bir durumdur. küpeli ya da küpesiz kılınacak diye bir kaide yoktur.
  7 -2 ... kolibalili
 2. 2.
  abdest alırken kupe arkasinda kalan deriye dikkat ederek su degdirme eylemini gerceklestirmisse kupesiz abdestli erkegin namazinin kabul olma ihtimali kadar ihtimale sahip olan ve dininin geregini yerine getiren erkektir. candir can.
  2 ... alpiyestigin
 3. 3.
  gayet normal bir davranıştır. aferin evladım denilesidir lakin oğlum küpe erkek adam bak olmuyor da denirse yakışır. namazını tehlikeye atmaz.
  3 -4 ... acz ve fakr
 4. 4.
  sınırlı sayıda namaz kılmama rağmen benim de yaptığım eylemdir. abdestimi aldım, sabah namazına gittim ve içeri girdim. buraya kadar her şey normal ama 2 esselam kısmında kafaların hep senin tarafına dönmesine maruz kalıyorsun. 1 sağ 1 sol normali, küpeli görünce hep sol. yanü ana tema olarak küpeli erkek namaz kılabilir ama cemaat buna hazır değil.
  2 -1 ... biodaddy
 5. 5.
  çağdaş mümindir, ancak cemaatteki ihtiyar heyetinin gözüne batmıştır birkere..
  (bkz: the imam)
  ... batmanli batman
 6. 6.
  küpeyi kulagina, allah sevgisini yüregine takmis olan insandir.

  (bkz: kendimden biliyorum)
  7 -4 ... emosavar
 7. 7.
  hem küpeli olup, hemde namaz kılması, pek rastlanmayan ama olası bir durumdur.
  3 ... jasmine
 8. 8.
  Türbanlı sevişgenle aynı sınıfta değerlendirilebilecek garabettir. Böyle adamlar ve karıları kütüphanede sesli konuşurlar ve bilhassa gürültü yapmak için topuklu ayakkabı giyerler, dumanlandıktan sonra kuran okurlar, bazıları deliği doldurup ticarete atılır ve cemaatçe arkalanır, aşık olurlar ve sezen aksu dinlerler ve ertesi gün ayıldıklarında içkinin zararlarına ilişkin gazele başlarlar bira göbeklerine aldırmaksızın. Bu insanlar dolmakalem alacak olduğunuzda ve açılmayan kutusundan ötürü kalemin kartuşlu mu yoksa dolmalı mı olduğunu sorduğunuz satış elemanı gibi "dolmakalem" diye yanıt verirler. Hani ben mürekkep hokkası elimde sordum ya "gerekiyor mu?" diye. Aklınca beni cahil yerine koyuyor dolmakalem doldurularak kullanılır imasıyla. Ben bu ülkeyi sevmiyorum anlayacağınız.

  Eksilenme üzerine devam: Ayrıca türkiye bir kasabalar konfederasyonudur. Köylüler şehirleri istila etmiştir çünkü. Bu orakla çekiç arasında kalıp çükünü seçen ortaçağ papazları kitabı da sizden daha iyi okurlar, yazıyı da sizden daha iyi yazarlar. Ben olsam Dersim'i es geçer elime ne kadar kasabalı geçerse katlederdim ve felaketi baştan önlerdim.
  1 -7 ... ahmet ruhi elmas
 9. 9.
  nasıl türban takan ama aykırı davranan bayanları baz alıp tüm türbanlıları yargılama kötüleme hakkına sahip değilsek, küpe takan her erkeğe çeşitli yakıştırmalar yaparak din ile bağlantısını sorgulayamayız. edebine usulüne uygun kılıyorsa Allah kabul etsin demeliyiz.
  2 ... altair
 10. 10.
  yadırganmaması gereken durumdur. sonuçta abdestli ise küpeli olması neyi değistirir. erkek küpe takar mı o ayrı bi başlık olur.
  -2 ... efesim