1. 1.
    ben ne zaman görsem erkek kısmı bir kezbanın peşinde helak oluyor, zeki kadınlardan da hummalı gibi kaçıyor.

o yüzden hiç samimi bulmuyorum bu lafları.
    11 -2 ... yak bisigara
  2. 2.
    kültürlü erkek olmadığı içindir. eli tesbihli gülşen dinleyen adamı kültürlü kız ne yapsın?
    3 ... cileksultan
  3. 3.
    kültürlü kız arayıp ayakkabısını baglayamayan kızın peşinde koşan aptal kizla evlenilir abi zihniyeti nedeniyle nesli tükenmekte olduğu için bulunması zordur.
    ... at toynaa
  4. 4.
    açkııımm beni ne kadar çeviyosunnn... minvalli sözler kullanan kızların artmasıyla daha da belirginleşen gerçektir.
    ... otomatikkapi
  5. 5.
    Dogru olan önermedir. Ancak kültürlü kız bulmak isteyen adamın o kızdan daha kültürlü olması gerekir. Yoksa o kızı taşıyamaz. Ezilir. Gerci zaten erkeklerin hepsi birer einstein oldugundan sorun yoktur. *
    3 -1 ... richie pich
  6. 6.
    normalini buldunuz da kültürlüsü kaldı olayıdır.
    ... yazarmisinsabahamibirakirsin
  7. 7.
    Aslında bu zorluk sunu da gosterıyor kulturlu erkeklerın de azlıgını. Cunku sızın kultursuz dedıklerınız bu kadar kolay buluyorsa bır erkegı o zaman kulturlu erkekte azdır bulması zordur. Bır de erkek kadından daha kulturlu olmalıdır kulturlu bırını ıstemekle olmuyor o kadından daha kulturlu olmalısın yoksa psıkolojık ve duygusal yonden zarar gorursun ıyı olmaz yanı.
    ... viyolonselist
  8. 8.
    olmadığından zordur belki de. olsa da yesek ama nerde?
    1 -1 ... teflon
  9. 9.
    Olasi bir zorluktur. Ancak kulturlu kiz ya da kulturlu erkek bulmaya kalkismadan once kendimizi sorgulayip kulturumuzu arttirmaliyiz yoksa zor.
    ... devgirl
  10. 10.
    Candy crash oynamayan insan bulmak kadar zordur.
    2 ... pepperoni pizza