bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kültürlü olmak ile ülkemizde kız tavlanamaması durumudur. ülkemizdeki kızların içleri boş olduğu için sürekli eğlenmeye programlıdırlar.
    3 -3 ... anambunelan
  2. 2.
    kültürden ve karakterden etkilenmeyen kızları tavlayamamaktır. tek dertleri paradır. peşinden gidilmemesi daha hayırlıdır.
    2 ... sehnsucht
  3. 3.
    ülkemiz kızları genelde serdar ortaç dinleme kapasitesinde oldukları için olabilir.
    1 -1 ... shadowless
  4. 4.
    çoğu kız için geçerli olan önerme.
    2 ... atom fizigine lanet olsun
  5. 5.
    yadsınamaz gerçektir. maalesef yurdum kızları piç, barzo erkekleri tercih etmektedir. bu durum kültürlü erkeklerin yurt dışına kaçmasına zemin hazırlamaktadır.
    4 ... varoluscu yonetmen
  6. 6.
    tek konuda uzmanlaştığınızda gereken ilgiyi almazsınız yanılgı olmasın ayılıp bayılma gibi off yandım bittim durumları olmaz
    kızın ilgi alanında edebiyat tarih varsa neylesin başka alanlardan bilgiyi.
    bakmaz yani ceo ol gene de bakmaz.
    1 ... fzldgl
  7. 7.
    Kültürün kişisel gelişim değil de kız tavlama aracı olduğunu söyleyen yanlış önerme.
    3 ... angrodbrohem
  8. 8.
    kültürünü göstermek için önce tanışman gerekir,tanışman için önce eli yüzü düzgün biri olman gerekir.
    2 ... alexanderdelarge
  9. 9.
    zordur. çünkü kızlar genellikle ayı sever, sizi de kafa yapıları gereği ibne olarak bile değerlendirmiş olabilirler, ne diyor bu değişik değişik diye .
    2 -1 ... budapest express
  10. 10.
    yaninda dekor amacli bulunan ve klavye vasitasiyla surekli "asddddasaaa" yazan kiza, kiz demeyi seven erkek ozetlemesidir... sana gulerken: iki nokta ust uste kapa parantez yapan kizin bir anlami yoktur...
    2 ... tukenmezkelam