1. 1.
  içerisinde sondurulen sigara sayısıyla doğru orantılı olarak zaman içerisinde sararmaya başlayan; cam, seramik, mermer ve bilumum değişik malzemeden imal edilebilen, genellikle sigara içenlere ilk etapta hediye olarak düşünülebilecek materyal.
  4 ... coincidental magic
 2. 2.
  küçükken kült ablası zannettiğim, şekil olarak olmasa da amaç olarak çay tabağı, gazete kağıdı, bardak, boş bira şişeyi, halı gibi maddelerin onun yerine kullanılabildiği sigaranın tamamlayıcı malı.
  3 ... redwinemania
 3. 3.
  tatil beldelerinde, hediyelik esya sektörünün en önemli gelir kaynağından biridir.bazı zihniyetler kül tablasının hediye alındığı, bu yüzden de süs esyası olarak kullanılması gerektiğini savunurlar.eve gelen misafir bu kül tablalarını kullanması üzere ev sahibinin kötü bakıslarına ve arkasından gelecek laflara katlanmalıdır.
  ... kalıbının sabunu
 4. 4.
  cevre temızlıgı acısından her ıcılen sıgaranın yanında mutlaka bulunması gereken zivzivdir..
  -1 ... meleklerde aglar
 5. 5.
  sigara içen hatun kişi ağzı. *
  2 -1 ... karga
 6. 6.
  her defasında sigara altına yatan cam parcası...
  1 ... haznedaroğlu
 7. 7.
  bir şahsiyete karşı linç girişiminde bulunulacağı zaman kullanılacak ideal bir silahtır
  ... akrep
 8. 8.
  türkiye'de sigarasız bölüme konularak gereksiz hale getirilen araç
  3 ... ulamemobahbi
 9. 9.
  geçenlerde gittigidiyor.com sitesinde gördüğüm, açık arttırma ile satılan nesne.
  1 ... move!rat
 10. 10.
  geçenlerde cnntürk te yapılan bir araştırmaya göre; insanlar, örneğin evindeki kül tablasının şeklini, yapıldığı maddesini, daha iyi olmasını, görünüşünü, daha çok kendisi için değil de başkalarının gördüğünde beğenmesi için seçermiş...gerçekten de öyle değil midir? bir şey alırken acaba beğeni alır mı? beni nasıl gösterir, vb. sorularla boğuşmazmıyız... (bkz: çağrıştırma)
  2 ... infoman