1. 1.
  kül tablası tv kumandası kemer dal parçası bardak

  Yargıtay kararı ile silah sayılan objeler oldu.
  1 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Tv kumandası bardak kemer kül tablası dal parçası, bu materyallerin hepsinin yargıtayın yeni içtihadı ile silah sayılacak olması haberidir.

  --spoiler--
  Yargıtay hepsini silah saydı: Kemer, televizyon kumandası, bardak...

  Yargıtay, tartışma esnasında taraflardan birinin yaralanmasına neden olan kül tablası, kemer, televizyon kumandası, tuğla, bardak gibi eşyaların silah olarak kabul edileceğine karar verdi.

  Yargıtay 3. Ceza Dairesi tarafından alınan kararlardan ilki istanbul’dan. istanbul’da tartıştığı arkadaşına kemerle vurarak yaralayan sanık “kasten yaralama” suçundan hapse mahkûm edildi. Yaralanan kişi kararı “daha fazla ceza almalı” diyerek temyiz etti.

  Temyiz talebini yerinde bulan Yargıtay, yerel mahkemenin kararını bozdu. Kemerin silah sayılacağı belirtilen kararda, sanığın “silahla kasten yaralama” suçundan cezalandırılması gerektiği belirtildi.

  Habertürk'ten Fevzi Çakır'ın haberine göre; Malatya’da tartıştığı oğlunun başına bardakla vurarak, yaralanmasına neden olan sanığa “silahtan sayılan eşya ile yaralama” suçundan verilen hapis cezası ise Yargıtay tarafından onandı.

  https://www.yenicaggazete...andasi-bardak-280932h.htm
  --spoiler--

  kül tablası tv kumandası kemer dal parçası bardak
  3 ... gazeloglu
 3. 3.
  insanın aklına kötü kötü şeyler getiren nesneler.
  3 -1 ... serdarsl06