bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çok az kişide olan erdemdir.

kız, sevin, destek ol ya da olma ama diyeceklerini düzgün bir üslupla dile getir. genel itibarıyla küfür kelime dağarcığı düşük kimselerce kullanılıyor.
    7 -3 ... meguzel
  2. 2.
    çok zor olmayan, biraz gayretle elde edilecek erdem..
    5 ... irticai faaliyet yapan yobaz
  3. 3.
    normal ve günlük hayatta gerçekten önemli olan eredemdir. abuk sabuk durup dururken küfür etmek hakketen çok çirkin bir davranıştır, lakin bir insan yeri gelicek küfürde etmesini bilicek o.ç. na o.ç denir. 6 yaşındaki sabi yavruyu yakan caniye ne diyelim sayın suçlumu diyelim !
    3 ... sleepless man
  4. 4.
    erdemli bazı insanlar, yapabilecek erdemsiz pekçok şey varken, küfür edebilirler bazen.
    bu yüzden her zaman erdem olmayan durum.
    1 ... bekire kiz ariyorum
  5. 5.
    nerde ve nasıl konuşılacağını bilen insan yanında gereksiz eylemdir.
    ... ruh ati
  6. 6.
    benimdir. hiç sevemedim. denemedim değil ama olmuyor, herkes beceremiyor.

edit: neden eksiliyorsunuz illa küfrettireceksin *
    2 -2 ... mr why
  7. 6.
    ben değilimdir.

biri, Nasıl bi beyin yapınız var ki 405 kişi kayıp olacak bu durum en az 1215 kişiyi etkileyecek ve ortalık yıkılmayacak.

dediği zaman ben dayanamıyorum amına koyim.

ayrıca böyle erdemin de amk.
    1 ... keremi
  8. 7.
    erdem mi bilmem ama ben yazarken amk, aq sie, hassssktr vr bunun gibi küfürümsüleri sık kullanırım ama daha ağzımdan küfür çıktığını duyan olmamıştır. şerefsiz bile demedim lan düşünün.
    1 -1 ... palareis
  9. 8.
    amk çocuğu lafını duymayan için aşağılık herif tabiri bile küfür sayılır. kime göre, neye göre küfür?
    asıl hakedene hakettiğini söylememek erdemsizliktir.
    1 ... 0fu0
  10. 9.
    erdemler içinde en güzeli ama işte bazen ağızdan kaçar sinir anında fazla büyütmemek lazım anlık şeyleri .
    erdem anlık şeylerle ölçülemez.
    1 ... fzldgl
kapat