bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  küfürsüz entry; susuz ağaca, kapısız eve benzer. entry'i okunur hale getiren gerekli yerlerde kullanılmak üzere yazılan küfürlerdir. küfür iyidir. anlam karmaşasını önler, havayı temizler, bizleri düşmanlardan, şeytanın şerrinden korur.
  4 -2 ... arjen robben
 2. 2.
  esprinin içinde küfürün oldugunu kabul etmekle beraber eşşeğin damına su kaçırma raddesinde herşeye küfürlü entryler girenleri esefle kınadığım durumdur.
  2 ... otuzyedibucukekrantv
 3. 3.
  yemeğin salçası, hamsinin limonu, çorbanın tuzu, colanın gazı gibi (bkz: sine qua non) nitelikli entrynin de tadı, damağı hatta damarıdır küfür. çok değil, karırında olduğu durumlarda tüm uuserlar kullanabilir.
  2 -1 ... arcadian
 4. 4.
  gereksiz olmadıgı surece cümlelere ayrı bi tat veren bu yazarlar entrisini okuyanlarda yüzde bi gülümseme verebilen nadir kişiliklerdir
  ... markasiz
 5. 5.
  (bkz: rıdvan dilmen sözlük yazarı olursa)*
  ... shyer
 6. 6.
  bu durumun kararı ayarlanamadıgından sözlük için kötü itibar yarattıgını düşünmekteyim. ama ayarlanıncada tadından yenmez.
  ... gapkin
 7. 4.
  kufurlerı ısımlerı kadar ıyı bılen hatta bazıları vardırkı özdeslesmıstır o kufurle nerde gorursenız tanırsınız kendısını formata uygun olmayan,sırf ayar almak veya vermek veya tutulmak adına işi cıgrıgından cıkaran uuserlardır.
  ... no promise
 8. 5.
  (bkz: kasımpaşalı yazarlar)
  ... hendrix
 9. 6.
  (bkz: sövmek ruhun yelpazesidir)
  ... paradigma
 10. 7.
  * nasıl ki cümle imlası ve noktalaması hatalı olduğunda bir anlatım bozukluğu içerisinde ise küfürsüzde bir anlatım bozukluğu içinde olacağını düşünen yazarlardır.
  ... lavinya_