bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  küfürsüz entry; susuz ağaca, kapısız eve benzer. entry'i okunur hale getiren gerekli yerlerde kullanılmak üzere yazılan küfürlerdir. küfür iyidir. anlam karmaşasını önler, havayı temizler, bizleri düşmanlardan, şeytanın şerrinden korur.
  4 -2 ... arjen robben
 2. 2.
  esprinin içinde küfürün oldugunu kabul etmekle beraber eşşeğin damına su kaçırma raddesinde herşeye küfürlü entryler girenleri esefle kınadığım durumdur.
  2 ... otuzyedibucukekrantv
 3. 3.
  yemeğin salçası, hamsinin limonu, çorbanın tuzu, colanın gazı gibi (bkz: sine qua non) nitelikli entrynin de tadı, damağı hatta damarıdır küfür. çok değil, karırında olduğu durumlarda tüm uuserlar kullanabilir.
  2 -1 ... arcadian
 4. 4.
  gereksiz olmadıgı surece cümlelere ayrı bi tat veren bu yazarlar entrisini okuyanlarda yüzde bi gülümseme verebilen nadir kişiliklerdir
  ... markasiz
 5. 5.
  (bkz: rıdvan dilmen sözlük yazarı olursa)*
  ... shyer
 6. 6.
  bu durumun kararı ayarlanamadıgından sözlük için kötü itibar yarattıgını düşünmekteyim. ama ayarlanıncada tadından yenmez.
  ... gapkin
 7. 7.
  sokak kültürünü sözlüğe taşıyan user'dir.
  lakin uyarılması gereken user'dır.
  (bkz: lock)
  1 ... lock
 8. 8.
  kufurlerı ısımlerı kadar ıyı bılen hatta bazıları vardırkı özdeslesmıstır o kufurle nerde gorursenız tanırsınız kendısını formata uygun olmayan,sırf ayar almak veya vermek veya tutulmak adına işi cıgrıgından cıkaran uuserlardır.
  ... no promise
 9. 9.
  (bkz: kasımpaşalı yazarlar)
  ... hendrix
 10. 10.
  (bkz: sövmek ruhun yelpazesidir)
  ... paradigma