1. 1.
  toplumlarda erkeklerin baskın olmasından kaynaklanıyor. sonuçta erkeğin kadınla girdiği ilişkide ,kadının namusunun gittiği düşünülürse karşı tarafa senin namusunu elinden alırım mesajı veriliyor. bence olay bu.
  2 ... van li gog
 2. 2.
  insanların zayıf noktalarının cinsellik olması olabilir. Ve bir insana verilebilecek en büyük zararlardan bir tanesi yine cinsel yolla, rizasi olmadan saldırmak olacaktir. Bu küfürler de o saldirinin gerceklestirilebilecegine dair birer tehditlerdir.
  2 ... missandeeii
 3. 0.
  Toplumsal yapıdan dolayıdır yani dünyada genel olarak hakim olan ataerkil yapıdan kaynaklıdır ki bir çok latin dilinde cinsiyet eki olan artikeller mevcuttur.

  Bundan önceki dönemde, aydınlanma ve rönasans öncesinde din temelliydi küfürler yani bir 'allah belanı versin'e o zamanlarda ana avrat sövmüş gibi tepki görür ve öyle kullanılırdı, ki bazı koyu katolik veya meshebinden bağımsız olarak aşırı dindar insanların yanında 'goddamn it' diyerek tepki verildiğinde 'o kelimeyi kullanma' diye kendisine sövülmüşçesine tepki alabilirsiniz.*
  -1 ... shadowassasin
 4. 1.
  Her şeyi anladım, ama niye doğu toplumları.

  mother fucker (türkçesi: lanet olsun) lafını da biz mi icat ettik.
  Pain in the ass.. stupid bastard.. son of a bitch.. bimbo.. you, asshole..
  ... prifesor lepistes
 5. 2.
  Oha bu kadar alıngan olduğunu bilmiyoduk bu kadar uzun yazman gerekmiyodu başlıktan anlaşılıyor zaten neyi kastettiğini. Artık sokmalı sarkmalı küfür etmicem.

  Şaka bi yana cinsel küfürler kötüdür diye anlatmak gerekmiyor hele bizim gibi küfürlerin hiç ağızlardan çıkmadığı toplumlarda küfür zaten kötü bi şey.
  ... hercool
 6. 3.
  (bkz: Yaran yanlış okumalar)

  (bkz: kürtlerin çoğunun cinsel içerikli olması)
  2 -1 ... trinitrotoluen
 7. 4.
  Dünyada böyledir perkele caralho kurwa idi nahuy fuck ficken hepsi aynı anlama geliyor.
  ... fyodor paskevich