1. 1.
    zıvanadan çıkmaya yatkın bazı yazarların, mundar etmeye yeltendiği sözlüktür. önceden mizah dergisi jargonuyla kodlanan küfürler alenen başlıklara taşınır olmuş, bu da rahatsızlık vermeye başlamıştır. tamam küfür alt kültürdür vardır sosyolojik vakıadır eyvallah da, bu kadar hardcore başlık görünce irkiliyor insan.
    6 -1 ... damat hobbit pasa
  2. 2.
    (bkz: velev ki küfür siyasi simge)
    5 -3 ... sen bana bu diyemezsin
  3. 3.
    (bkz: sözlükte küfürün serbest olması) * *
    4 ... kizilmaske
  4. 4.
    herşeyin abartıldığında ne kadar iğrenç olduğunu gösteren bir durumdur.
    herşeyin bir dozu vardır bu kadarda abartıp suyunu çıkarmayalım lütfen. mide bulandırıcı oluyor.
    3 ... şubat
  5. 5.
    küfür etmeyi seven türk toplumu ve özenti gençlik yüzüne boka sarmış bir haldir.
    zira bir çok bayanın olduğunuda düşünürsek burada çirkin görüntülere yol açan durumdur.
    1 -2 ... cekilin bakayim
  6. 6.
    (bkz: senden önce senden sonra)
    -1 ... destination unknown
  7. 7.
    el öpmeyi öğrenmiştir.
    2 -1 ... bl
  8. 8.
    süper olmuştur. desem de ben küfür serbestliği gibi bir açıklama duymadım, varsa süper o ayrı.

gerçi acayip bir saçmalık var burada. küfür serbest olsa ben çıkar '' xxx yazarım amına koyayım'' derim. ama şimdi xxx yerine bir isim koysam, şutlarlar anında. neymiş küfür serbest değilmiş. ama argo serbest o halde, '' vay amına koyim'' şeklinde bir şaşırma efekti versek, kimse sikine takmaz.

bir de şu ''bayanlar var beyler lütfen'' adamlarını çok seviyorum lan.

not: vermiyolar olm kasmayın.
    4 -7 ... pislik herif
  9. 9.
    sözlük nefret edilcek bir hal almıştır.herkes istediğini söylüyor, istediği gibi küfür ediyor, saçma sapan başlıklar açıyor ve bu duruma kimsenin çıtını çıkardığı yok. bence bunun önlemi alınmalı bir an önce. aksi halde yakın vakte kadar küfür sözlüğü haline gelecektir ve imajını kaybedecektir.
    1 ... pharmaton21
  10. 10.
    (bkz: yönetim istifa)
    ... achtung