1. 1.
  salıncağı olabildiğince sallayıp en üst seviyeden atlamak, bizim heyecan olayımız buydu, bazen kafa göz bazen diz kapakları nasibini alırdı.
  1 ... tavuklaribisirmisem
 2. 2.
  koşup kendimizi duvara vuruyorduk akraba çocukları gelince. götümüze jackass kanı kaçmıştı biraz. koşarak ayakları yerden keserek duvara vurup düşüyorduk ama eğlenceliydi. acıyan kolumu kafamı tutup grupça koptuğumuzu hatırlıyorum.
  2 ... inis mona
 3. 3.
  5 yaşında filanım boyum 1 metre denize belime kadar girip ayaklarımın dibine olta sallıyordum.
  daha da kötüsü şnorkel ve gözlükle yüzümü suya sokmak suretiyle balık geleceğine inanarak saatlerce o halde durabiliyordum.
  ne yapayım ben de böyle bir malmışım.
  2 ... justicia
 4. 4.
  Şahsen bir gün açık bulduğum buat ilgimi çekti. Tabi o zamanlar ne olduğunu bilmiyorum. Neyse, içindeki kablolarla oynamaya başladım. Önce bir şey olmadı. Bir kaç kabloyu çektim çekiştirdim. Daha sonra ne hikmetse birleştirmeye karar verdim. işte o an aydınlandım. Vücudumda dolaşan enerjiyi hissettim. Neyse ki kurtarabilmişim kendimi. Son olarak merdivenden aşağı titreye titreye indiğimi hatırlıyorum. işte Bu da böyle bir anımdır.
  2 ... borulce
 5. 5.
  yemek yerken tuvaletin gelmesi babanın ordan kızıp bagrınması ile beraber koşarak banyoya varmak.
  ... sivazing
 6. 6.
  3 tekerlekli bisikletler vardı zamanında sağında böle vites gibi fren olurdu. onunla 5-6 basamaklı merdivenden inmeye kalkmıştım hiç de unutmam o zamanki düşüncemi inemezsem freni çeker 1-2 basamak sonra dururum diye düşünüyordum. ama sonum hep kan revan.
  1 ... yazarlikkanimdavar