1. 1.
    Mısırı türk ülkesi sanardım.
    19 -3 ... bugta kalan adam
  2. 2.
    filmlerde erkek ve kadının nikah sahnesinde birbirlerine evet dediklerinde çocuğun anne karnında oluşmaya başladığını ve 9 ay sonra doğduğunu sanardım ve filmden sonra oyuncuların ne yapacağını kara kara düşünürdüm :(
    39 -1 ... kilike
  3. 3.
    ülkeye birgün adalet ve demokrasi geleceğini, benimle bir ülkemin de büyüyeceğini sanırdım. Büyüdükçe anladım ki, o dedikleriM sadece küçük bir yüreğe sığarmış.
    16 -15 ... anasini da alip giden ciftci
  4. 4.
    herhangi bir yiyecek yere düşünce 10 saniye içinde alırsam mikrop kapmıyacağını sanardım.
    16 -1 ... kkiilleerr1
  5. 5.
    koltuğun, sehpanın ve evin hareket edemeyen canlılar olduğuna inanıyordum. sonra büyüyünce öğrendim ki animizm diye bir felsefe binlerce yıldır varmış zaten. gerçi şimdi inanmıyorum. eğitim sistemi bozuk birader.
    4 -1 ... the adamin biri
  6. 6.
    ezanı allahın okuduğunu sanmak.
    36 -2 ... isyankar kiz
  7. 7.
    bayern münih' i bayan münih sanar, bununla da yetinmez bayan münih' i almanya kraliçesi sanardım. dolayısı ile bayern münih de kraliçenin takımı oluyor.
    25 -1 ... fikri muhim
  8. 8.
    televizyonun içinde minik insanlar olduğuna inanırdım. şimdiki teknoloji piçleri öylemi, veletler nerdeyse teker teker devreleri söküp toplayacak hale gelmiş.
    12 ... dusunenadam
  9. 9.
    Şirinevlerde şirinlerin yaşadığını sanmak. Evet o kadar salakmışım.
    21 -4 ... suiiuris
  10. 10.
    Açık dondurmaci amcalarin o dondurmalarin icine küçük çocukları koyup onu bize verdigi.
    malum küçükken hergun alacak para olmayinca anne beyaz yalanlara başlıyor.
    5 ... the phantom of the opera