1. 1.
  art arda küçük toplasan 100 online üye olan sözlükleri art arda enayinin biri satın almaya başlamış ismi belli değil

  muaf sözlük

  küçük sözlüklerin satılması

  galiba altay sözlük üde almış yönetim kodrosu gözükmüyor aldiklarının hepsinde neredeyse komple moderatör kadroyu değiştirmişler. hangi enayi 100 online hatta muaf ve altay sözlük 20 ila 50 online olan sözlükleri satın alır diye uzunca bir süre düşündüm aklıma insan gelmedi acaba emin adanur olabilirmi senmisin lan bu enayi eminn.git direkt ekşi sözlüğü al lan sensen.
  edit: altay sözlük satılmamış asosyal sözlüğe bazı teklifler yapılmış ama red edilmiş.
  4 ... nick koymayi unuttum
 2. 2.
  O değildi ulan hepsinin ara yüzü aynı birAZ ORJiNAL OLUN BE.
  3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 3. 3.
  Yalanciyi sikseler kucaktan inmezsin.
  2 -4 ... uduztegin
 4. 4.
  Ya aslinda xok mantikli. Eksi inci ulu nun sahiplerinden biri olabilir. Su an eksi haric uc buyuk sozluk patladi. Yani rekabet ortami uaratmak istemiyor olabilirler. Bir sozluk aradan siyrilip yukselirse bizi gecesemesinler ya da o sozluk de bizim olsun hesabi.

  Ya da girisimcinin biri burasi buyurse para yaparim buyumezse de anasini sikeyim demis olabilir. Hepsi mantikli.
  5 ... bundy nin kirik kalbi 2
 5. 5.
  Artık başarılı akıcı sözlük yaratmak profesyonel kadro ve geniş bütçe gerektiren bir iş. Amatörlükten ancak uludağ kadar olur. Aslında uludağ'ın bugünkü seviyesi kötü değil. Ekşi dışında ki sözlükler uludağ'dan da beter. On line seviyesi, okunurluk, ciddiyet ama en önemlisi içerik olarak sıfırlar. Bu sözlüğün okunulabilir entrylerinin hepsi 2015 ve öncesine ait. Nedeniyse içerik zenginliği. Ekşi niye başarılı, ekşi niye yükseliyor. çünkü ekşi çağın gerektirdiği gibi kurumsal bir algı ile yönetiliyor. Orada yazarlar yönlendiriliyor. Yazarlar sözlüğü yönlendiremiyor. muhteşem bir oto kontrol sistemi kurulmuş. Yazarlık çok kıymetli. Kimse yazarlık ayrıcalığını kaybetmek istemiyor. Bu yüzden de saçmalayamıyor. iyi bir ekip, profosyonel bir kaç yazar kadrosu, içeriği zengin, gündemi takip eden, akışkan bir sol frameyi başlangıçta yapay olarak yarattıktan sonra bir kez reaktif güç harekete geçirildi mi bu sözlük kısa zamanda çok farklı yerlere gelir. Tabi bu istek meselesi. Bize göre hava hoş. Biz önümüze ne konursa yeriz. Böyle yaz derseniz böyle yazarız. Öyle yaz derseniz öyle yazarız. Kararı bu sözlüğü yönetenler verecek. Merak etmeyin biz sözlük ölene kadar yazarız. Ölürse de namazını kılar, itinayla gömer, öldürecek yeni bir sözlüğe taşınırız.
  7 ... the sakal
 6. 6.
  Yılanın başını küçükken eziyorlar. Ucuzken. Haha
  Gece gece acayip güldüm. Kahkaha attım resmen.Bekleyip, bekleyip 10 milyon lira mı versinler? Küçükken alacan.
  1 ... huzursuz adam
 7. 7.
  Özgür iradenin tezahürü özgür düşüncenin önüne pranga vurulamaz. Tekel oluşturmakla da gerçekler gizlenemez. Yasaklarsın, silersin, atarsın kovarsın belki ama susturamazsın. Birilerini satın alabilirsin belki ama herkesi satın alamazsın. Delinin biri çıkar yine konuşur lafını esirgemez. O ortam olmazsa başka bir ortamda yazar çizer söyler. Paranın gücü de bir yere kadar. Paradan daha güçlü olan şeyler var hayatta.
  6 ... gazeloglu
 8. 8.
  He valla. Alıp okşaya okşaya kendin büyütecen.
  1 ... the sakal
 9. 9.
  Mega sözlük eyvallah kutup sözlük de. belki nar sözlük, laik sözlük, güven sözlük gibiler de para vermeye değer.
  Muaf sözlük, altay sözlük gibi vasıfsızları kim ne yapsın amk.
  2 ... bostorgay
 10. 10.
  birleştirerek büyümeyi deneme.
  2 ... kezi