1. 1.
  Evde envai çeşitle ve kaliteli malzemelerle bir sürü tost yapıp yedim ama küçük bir büfede yada leş bir internet kafe tostu yediğim zaman ki lezzeti alamadım.bildigimiz basit tost amk ama aradaki esrarengiz şeyi bulamadım hala.
  2 ... heyyo yuppiiiu
 2. 1.
  Kaldığım evin altinda çay ocağı var.

  Adamla kankiyiz 5 liraya yarim kangal maret sucuk 1 kilo kasari ekmegin arasina doldurup yapiyor tostu bana özel.

  Yaşasın küçük esnaf. Kahrolsun duvarında bisiklet olan entel kafeler.
  4 ... katmir
 3. 2.
  benim küçüklüğümde öyle bir büfe vardı 1 kişi zor giriyordu içeriye ama adamın tostu çok lezzetliydi. şimdi harika bir dükkanı var böyle sürgülü camlar falan. oturup nasıl bu günlere geldiğini dinlemek isterdim.
  ... yinemihakliyim
 4. 3.
  Yemeğin hazırlandığı kap yada ızgara ne kadar pisse yemek o kadar lezzetli olur. Yeni yıkanmış bir tava ile bir hafta boyunca defalarca kullanılmış bir tava da pişen aynı yemeğin lezzeti bir olmaz.

  (bkz: glutamik asit)

  (bkz: moleküler gastronomi)
  1 ... enkidu1986
 5. 4.
  fatih’te kadın pazarının üst sokağı at pazarının da alt sokağına kalır bi tostçu meşhur ibrahim usta var. adam kıç kadar yerde efsane bir tost yapar. kuyruk olmasa da sırası her daim vardır. bak ne zamandır gitmedim.
  bu arada kadın pazarına kadı pazarı dendiği de oluyor belki meşhur ibrahim değildir ama meşhur tostçu die itfaiyenin ordan girince sorarsan gösterirler.
  1 ... seaman
 6. 5.
  doğrudur.

  biz evde ne kadar kaliteli malzemeyle tost yapsak da, tadı güzel olmuyor amk.

  aksini iddia eden silktirsin gitsin.
  ... kazakistanli ii