1. 1.
  kanal d'de baslayan ve veya baslamak üzere olan bir dizi ismi.
  buyrun burdan devam edin.
  3 ... tiriviri hanim
 2. 2.
  ilkokulda okutulan roman klasiklerindendir. roman günümüze uyarlanmış, dizi haline getirilmiştir. biraz ilginç olmuş ve ilk bölümü cok trajedik bitmiştir. *
  ... crzytarantla
 3. 3.
  louisa may alcott'ın unutulmaz eseri. ikinci cildi, yıllar önce "iyi hanımlar" ismiyle yayınlanmış kitaptır. çocuk klasikleri arasında, unutulmayacak kadar iz bırakan, hayata dair ders veren bir eserdir.
  3 ... sandalye
 4. 4.
  boyle devam ederse dehsetle izlenecek dizidir. az bir kismini gordum, notumu verdim. gordugum dizinin basi mi, kici mi idi bilmiyorum? fakat hangi cagdayiz, bu insanlar ne kadar guzel ve ne kadar gercek disi diye bagiriyormusum kollarimdan tutup, televizyonun karsisindan surukleyerek goturulerken. fistik gibi bir dolu genc kadin, civan gibi bir delikanli, koskler falan. yalniz kizlarin babasi uzun yol tir soforu mu ne? anne eski manken olmali. tir soforu ile evlenmez ki yurdumda eski mankenler? ya da ben mi delirdim nedim? o bir teyze mi ne vardi balon aldigi esas oglanin, yoksa evin hizmetcisi miydi o da? oh my god o kadar karisik ki, tipler, olaylar, goruntuler hangisi gercek, hangisi hayal, ben nerdeyim asla anlamiyorum. offfff ya, bakmasin demis doktor artik diziye miziye, hakli mi ne?
  8 -5 ... narpiz cigneyen yilki ati
 5. 5.
  ben ilk defa söyle bir bakayım diziye dedim de...şoklardayım.
  bu nasıl bir oyunculuktur, bu kızlar hergün anneleri babaları ölüyormuş gibi davranıyolar resmen. sanki komşunun annesi ölmüş de başsağlığına gidiyolar.
  bade bile daha çok üzüldü. gördüğüm en kötü oyunculuk, o kadar.
  güzel kız oynatmakla olmuyo bu işler.
  acaba ölümün hayatın bi parçası olduğu mesajını veriyorlar da ben mi anlamadım.
  neyse.
  7 -3 ... nada
 6. 6.
  Louisa Alcott tarafından yazılmış olan roman.
  -1 ... ismimuzundiyenickimkisaolsun
 7. 7.
  gerek oyunculuk, gerek senaryo, gerek her şeyiyle ucuza getirilen dandik yaz mevisimi dizilerinden. bir de "genco" gibi tutar da bütün bir yıl yayınlanırsa, hiç şaşırmam.
  6 -2 ... filozofil
 8. 8.
  daha ilk bölümden ne küçük emrah ne yaprak dökümü ne de sezercik kalmı$tır. helal olsun.
  10 -1 ... cenq0
 9. 9.
  anne ve babaları aynı gün ölmüş çocuklar için verilen tepkilerin malesef vasatın üstüne çıkamadığı dizi.Komşuları daha çok üzüldü diyebilirim evet.
  3 -1 ... murat 131ini satan erdener abi
 10. 10.
  yaprak dökümü vs. ile bir kere daha sayıca fazlalığı kanıtlanan duygusal izleyici kitlesine yönelik duygu sömürüsü dolu dizi. oyunculuk vasatın altında, orta halli bir hikaye..seyirciye "yazın takılsın bunlar böyle" dercesine bir dizi.
  2 -1 ... copadam