bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir nevi sesi azaltarak konusmak anlamına gelmektedir. yükses sesle konusanlar büyük harflerle mi konusmaktadır?
    3 ... martyns
  2. 2.
    nefesle kouşmaktır. neden "küçük harflerle konuşmak" dendiğini hala anlamış değilim.
    2 ... redwinemania
  3. 3.
    Hayattaki her varlığı * büyüklük küçüklük sıfatlarına indirgemiş insan soyunun kullandığı deyimcik, saçmalık.
    1 ... yuhako
  4. 4.
    genelde lise yıllarında hocanın sessiz konuşun anlamında söylediği, içine espritüellik katılmaya çalışılan sözüdür. (bkz: komik hoca tribi)
    2 ... endless
  5. 5.
    Biz Homo sapienslerde capslock tuşu yada shift tuşu olmadığından mümkün olamayan hadise.Bunu dü$ünen hocanın beyin kıvrımlarında fisyon ve/veya füsyon olayları meydana geliyordur bence .*Ya da hocamız kısa saçlı güzel bir predatordur.Hatırlıyorum onun kolunda keypad vardı.Capslock da vardır heralde.$imdi $unu dü$ünün hocanızın sol kolunda ufacıkta olsa bir iz var mıydı ?
    1 -1 ... nazo gibisi
  6. 6.
    ayrıca büyüklerimizin şirin görünmek için kullandığı sessiz ol anlamına gelen fiil.
    -ŞŞtt!Küçük harflerle konuşun.
    ... ekinoksah
  7. 7.
    bunu duyanların küçük h küçük a küçük h küçük a diye dalga geçecekleri eylemdir.
    ... e sunshine o t s m
  8. 8.
    düşük sesle, bağırmadan konuşmak anlamındaki deyim.
    ... present tense
  9. 9.
    benim küçükken yanlış anladığım söz.. olay şöyle bu arada 1. sınıfa gidiyordum o zamanlar:
    küçük ben heceleyerek yanındaki ablasına kitap okur
    annem: kızım biraz küçük harfle okusana
    küçük ben: ama anne burda hiç küçük harf yokki..!
    1 ... farewell
  10. 10.
    bağırmadan sakin sakin konuşmak.
    ... thebiggraywolf
kapat