1. 1.
  erkekler tarafından pek tercih edilmeyen gögüs modelidir.Buna sahip olan kızların tesellisi ise terlemez,kokmaz,bel ağrısı yapmaz,ilerde sarkmaz gibidir.*******.Ayrıca bundan hoşlanan erkeklerin bilinçaltında aslında erkeklerden hazettiği gibi birşeyler duymuştum.
  -16 ... say
 2. 2.
  (bkz: tavuk göğsü)
  ayrıca
  (bkz: küçük olsun bizim olsun)
  5 ... karga
 3. 3.
  seksi olmayan şey.
  1 -7 ... melek
 4. 4.
  evrensel guzellik olcutlerinin dayatması olan göreli kavram.
  fiziksel uyumu mükemmeliğe eş tutanların yanılgı noktası.
  küçük beyin sahibi olmaktan yeğdir dedirten özellik.
  13 -3 ... ferrole
 5. 5.
  ben "sahanda yumurta" diye de duymuştum hatta bir ara bi manken söylemişti bunu, o zamanlar silikon olayı yeni modaydı."göğüslerim sahanda yumurta gibiyken kimse bakmazdı bana ama şimdi silikon taktırdım ordn oraya koşuyorum bereketli geldi." dedi
  2 ... shrek
 6. 6.
  küçük göğüs kilo alıp verme sunucu durumu değişebilen göğüstür kilo artıp azaldıkça göğsün durumu değişir mutlu olur mutsuz olur ama göğüs sarkar bu da kadına pardon erkeğe acı verir dramatik ve masumdur küçük göğüs.
  2 -1 ... yandesk
 7. 7.
  beklenmeyen misafir.
  kapı açılınca genelde neden geldin der gibi bakılan zavallımsı insandır. içeri alınmak için sevimlileşir ama bu bi süre için kurtarıcıdır yalnızca neden geldin tavrı devam ediyorsa şöyle bir uğradım deyip bulunulan ortam yasa boğulmalı ve hemen çıkmalıdır ordan beklenmedik bir davranış olabilir bu habersiz gitmekte habersiz gitmek gibi olabilir.
  2 -1 ... yandesk
 8. 8.
  kendine guvenen kadının takmayacagı bir kavramdır.
  9 ... zebellakh
 9. 9.
  (bkz: nicole kidman)
  1 -1 ... volcan
 10. 10.
  seks düzeninin ve mantalitesinin tamamen değişmesine neden olur
  -1 ... city walk