1. 1.
  Biraz gözlem yaptım bugün, ülkemizde ki ciddi sorunlar göz önünde olurken bile insanların beşiktaş ve fenerbahçe derbisini sanki yaşama manalarıymış gibi ciddiye alıp konuşmaları, bunu yaparken de ülkenin sorunlarını göz ardı etmeleri bu düşünceme destek olur. Küçük beyinlerin fanatik olması.
  1 -2 ... sherlockholmesss
 2. 2.
  (bkz: ak partiliyiz ak partiliyiz hüloğğğ)
  1 -1 ... facebook ile uye ol
 3. 3.
  Fanatizm değil de taraftarlığın ve özelinde bir spor kulübünün desteklenmesinin küçük beyinlilik ile alakası yoktur. Bir yerlerimizden sallamayalım.

  insan denilen tür, her ne kadar aykırı takılsa da artistlik peşinde koşarak ben yalnız adamım kızım, seni üzerim triplerine girse de sürü canlısıdır. Ve bunun yan etkisi de taraftarlıktır. Çünkü kendisi gibi düşünen, davranan bireyler arasında daha rahat hisseder. Aidiyet duygusunu tatmin etmiş olur. Bunu da küçük beyinlilikten dolayı değil, tamamen doğasının bir getirisi olduğu icin yapar.
  Siyasette de futbolda da hatta ne kadar durumdan bağımsız dursa bile cinsellikte de bunu görebilirsiniz. O sebepten, gereksiz çıkarımlar yapmadan, öncelikle bilime danışalım.
  1 -2 ... odysseus