1. 1.
    (bkz: o hikayedeki mal benim)
    3 ... essogluessek
  2. 2.
    farz-ı kifaye olsa iyi olacak uyumdur. yani bazılarının ögrenmesiyşe diğerlerinin üzerinden sorumlulugun kalkması.
    1 ... ovov
  3. 3.
    deneme sınavlarını yırtıp, sağa sola savurma derecesine getirecek kadar sinir bozucu durum..
    ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
  4. 4.
    ah aaaahhhh, okul hayatımın kabuslarından olan hededir. böyle bir grup kurmayı planladığımı da gururla belirtmeliyim efendim. başkanı benim, evet...

küçük ünlü uyumunu öğrenemeyen yazarları destekleme ve kalkındırma derneği.

(bkz: küçük ünlü uyumuna savaş açan yazar) *
    ... filleri kurtaran adam
  5. 5.
    sınavdan bir gün önce ezberlenip sınavın sonlandığı an unutulan küçük ünlü uyumu son derece komplike bir uyum olmakla beraber kanımca uyumsuzdur.
    1 ... mojna
  6. 6.
    "a e ı i *den sonra onlardan biri gelecek o ö u ü den sonra a e u ü gelecek, çünkü türkçede o ö sadece ilk hecede bulunur, onların yerine de şişman olan diğer harfler gelmiştir." olayını anlayamayan insan grubunun sorunudur. ilkokul öğretmenim düz geniş diyerek beynimi s*ktiği için ben de başlangıçta bu gruptaydım. * *
    -1 ... sylviaplathh
  7. 7.
    televizyon'a çıkan, meslekleri ünlülük olan fakat elit kesmin gözünde küçük ünlü olarak adlandırılan kişilerin toplumla aralarındaki uyumu bir türlü öğrenememektir.
    ... dimarzio
  8. 8.
    bende dahil okul hayatım boyunca bir çok öğrencinin başına gelmiş hadisedir. zaten gereksiz birşeydir.
    ... arude50
  9. 9.
    hayat; büyük ünlü uyumunu anlamak kadar kolay olmuyor bazen, küçük ünlü uyumları da var bazı anıların. kurallara uymak zorundasın.
    1 ... pangaea
  10. 10.
    (bkz: mallık)
    1 ... obeyaz