1. 1.
    5 yaşındaki bir kız çocuğu henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından cinsel istismara uğradıktan sonra kanlar içinde evinin önüne bırakıldı. Durumu fark eden aile çocuklarını hemen hastaneye götürdü. Hastanede tedavi altına alınan çocuğun hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Soruşturma kapsamında şüphelinin kimliğinin belirlenmesi için incelemeler sürerken, mahalleli ise yaşanan olaya isyan etti. Kanarya Polis Merkezi önünde toplanan birçok kişi, polisten şüphelinin bir an önce yakalanmasını istiyor.

Daha kaç tanesinin canı yanacakta sizin dikkatinizi çekecek.. kirli koltuk oyunlarınız da bi kereden bir sey olmazlariniz da olmayan yaptırımlarınız da yerin dibine batsın.
    https://www.google.com/am...cuga-tecavuz-4536783/amp/

https://www.google.com/am...kinleri-eylem-yapiyor/amp
    7 -6 ... deus
  2. 2.
    devletin adaletini bilmiyorumda içerinin adaleti çok sertdir.
    7 -4 ... mavraci
  3. 3.
    ben böyle dünyanın...
    3 ... lomer
  4. 4.
    Adalet dedigin ne ki aq
    Atacaksın halkın önüne cezayı kessinler.
    8 ... astrazen
  5. 5.
    Devletin de içerinin de adaleti yok. Ayrı kogusta ayrı kısımda kalırlar. Ayri sayim verirler ayrı havalandırmaya cıkarlar. Ben hiç duymadim yuz kizartici bir suclunun iceride iskenceyle oldugunu falan. Geçin o boş lafları.
    Tek adalet varsa o da halkın adaletidir. Artık bütün bunlara dur demek ve ses getirmek gerekiyor. Halk tepkisini ve kudretini net göstermeli. Uyuzluğun sırası değil. Siyasetin arka kapisi ensarda cocuklar taciz edilir ustu ortulur kuran kursunda hacilar hocalar cocuklara eller badeler bir sey olmaz denir. Yok oyle dunya. Goz yumdukca gozunuze bu yavruların hali gelsin. Ailesi nasil dayansin. Insanlar nasil dayansin. Vicdan kaldırır değil
    5 -3 ... deus
  6. 6.
    Hep mi bu kadar fazlaydı yoksa sonradan mi bu kadar iğrenç insanlar çoğaldı.

Bitmiyorsunuz lan bitmiyorsunuz.
    15 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    çocuğa cinsel istismarda bulunan insanlar kesinlikle idam edilmemeli. idam bu şerefsizler için en kolay ölüm olur. benim önerim tıp okuyan stajyer öğrenciler için canlı denek olarak kullanılsın. misal cerrah olacak öğrenciler sırayla böbreklerini taksın çıkarsın. ortopedi üzerine staj yapan öğrenciler için kemikleri kırılıp tedavi edilsin. hemşireler sabah akşam kan alıp kan nakli yapsın. 1 dk rahat yüzü görmesin. ölene kadar işlem yapılsın. boşuna yaşadı bari boşuna ölmesin. allah tüm bu durumdaki ailelere sabır versin.
    7 -1 ... misalci
  8. 8.
    Olayın yaşandığı yere yakın konumda oturuyorum, mahalle farkı var tabi..

Kanarya mahallesin de gerçekleşmiştir, an itibariyle sayıca yüzlerce kişilik grup slogan halinde kanarya caddesinde dolaşmakta, polis helikopteri ise eşlik etmekte..

çocuğun hayati durumu devam etmekte imiş..

Yapanın Suriyeli olduğu iddia ediliyor, ulan haysiyetini cibiliyetini s*ktiğimin or*spu evladı ben utanıyorum tiksiniyorum insanlığımdan bu nasıl bir şeydir konuşacak ve söylenecek söz kalmadı artık..

Allah senin ve senin gibilerin belasını versin..
    5 ... 1garipkuzeyli
  9. 9.
    Nasıl bir canlı bir çocuğa karşı böyle sapıkça hisler besleyebilir?
    Bu pedofililer oksijen bile tüketmemeli. Hükümetin yerinde olsam hepsini türlü şekillerde tuzağa çekip , yakalayıp, sessiz sedasız yok ederdim .

Böyle bir cani rehabilite falan olamaz çünkü. Eninde sonunda bir çocuğa zarar verir.

Bugün 23 nisan yine dünyaya karşı umudunu yitiriyor insan!
    Çocuk bayramında bir melek , yazamıyorum onun hakkında. Irdelemek bile utanç veriyor.
    4 ... uzak diyarlarda evli barkli
  10. 10.
    Benim anlamadığım şey şu hani neden öldüresiye dövülemiyor bu adam neden öldürülmüyor?

Hayır yani sen 20 yıl versende bu adama 20 yıl sonra cinsel isteği tavan yapacak bu sefer aynısını tekrar yapmaya kalkışacak. Öldür gitsin sanırsın 78 milyon kişiden 1 insan öldürülünce birşey değişecek en azından sokakta görmemiş olursun.

Bak hitler abiye ne istediyse onu yaptı şu an ne kadar yahudi var almanyada?
    3 ... dostoyviski