1. 1.
  amacı anlaşılamayan kızdır. şimdi erkekleri konuya dahil edersek, erkekler göğüslerini saklar mı gizler mi, peki şişman bir erkek, o büyük göğüslerini niye gizler. yani erkekler, göğüslerini küçük olduğu için, cinselliği çağrıştırmadığı için gizleme gereği duymaz. cinselliği çağrıştıran göğüs, büyük göğüstür.

  bakış açısı ile alakalıysa, yani diyelim ki bu küçük göğüslü kızlar erkeklere güvenmeyip gizliyor, o zaman erkeklerde kızlara güvenemeyip gizlesin göğüslerini. kızın da abazası vardır.

  yani afedersiniz, avuçlanamayacak kadar ufak göğüslerini gizlemeye kalkanlar enteresan geliyor. mesela yere düşürdüğü telefonunu almak için eğilirken eliyle göğüsünü örter.
  3 -2 ... orospu evladi
 2. 2.
  Saklamak için Çok zorlanmayacaktir.
  1 -1 ... ultraviyole
 3. 3.
  Ömrümü yiyip bitirdiğim konudur. Halen anlamadım , lan zaten göremiyorum meme yok hala kapatıyorsun kevaşe diye kafasına bir tane geçirmek istediğim kızdır.
  1 ... yam yam fuat
 4. 4.
  Memesi ufacık olsa da o bir kızdır. Saklaması en doğal hakkıdır.
  ... ataturk gibiyim
 5. 5.
  hiç saklamasın ben elimle örterim.

  Tanım: çok tatlişko olan kızdır.
  ... piercingli gitarist
 6. 6.
  Yine abazalara konu olmak istemiyordur. Bu ülkede 90 90!!! Diye tutturup güzel bir küçük göğüs görünce ağzının suyu akan abazalar var. Niyeyse bazılarına kızların her yaptığı batıyor. Erkekler 100 bin iğrençlik yapsın kız 1 aldatma ile orospu oluyor. Bu kadar kızlı başlık yetmedi mi? Troll lük yapacaksınız illa biraz da erkekler üzerinden yapın tabi yerse. *
  2 -2 ... mozart in kalbine giden yol
 7. 7.
  küçücük olsa bile gözünü dikip bakan erkeklerden sıkılmıştır. küçücük olsa bile göğüs var mı diye kontrol eden erkeklerden sıkılmıştır.
  entrylerde gösteriyor ki küçük olsa bile bakmışsınız ki kapattığını görmüşsünüz.
  kendi içinde çelişen başlık.
  1 ... likeseriously