1. 1.
  sapıklık, kendini bilmezlik, denyoluk ve aklına gelebilecek her türlü şeydir. ufacık kızın cinselliğinden etkilenen pedofililerin yaptığı bir uygulamadır. dinle bir alakası yoktur.
  1 -1 ... selowest
 2. 2.
  anlam veremediğim düşüncedir. çocuktur, düşüncesi oturmamıştır, namaz kılması, oruç tutması, başını örtmesi, dinen zorunlu olmayan çocuktur. tutucu tabir edilen ailenin görüşü, alıştırmasıdır. (bkz: bırakın çocuklar çocukluğunu yaşasın)
  1 ... serkanozcan
 3. 3.
  (bkz: küçücük çocuğunu baleye gönderen tipler)

  seküler zırvadır.

  kendisini liberal, cumhuriyetçi, demokrat olarak tanıtanların gerçek yüzünü görüyoruz böylece. ulan 5 yaşındaki kızın çok mu istiyor dans kursuna, baleye gitmeyi he? tiyotradan nefret ediyor lan belki de. kimse bana bunlar güzel sanatlar, insanı yücelten şeyler gibi zırvalarla gelmesin.
  4 -7 ... yenilikci dervis
 4. 4.
  yenilikci dervis gibi zihniyete sahip, 2 gram beyniyle düşünemeyen insancıkların yaptığı eylem.

  dedik di mi, prezervatif önemli.

  yoksa it gibi tünüyor bu beyinsizlerden ortalıklarda.
  5 ... kozalak
 5. 5.
  karşılığında yorum yapmanın bile epey zor olduğu durumdur. ancak neden yaptıklarını sorarsanız ''şimdiden alışsın zamanı gelince zorlanmasın'' gibi iyi niyetli olduklarını göstermeye çalışan cevaplar alırsınız.
  3 -1 ... padme amidala
 6. 6.
  küçücük çocuğu baleye göndermekle bir tutan insanları göstermiştir. bir bakıma iyi bir gelişme. en azından ikisini bir tutup, ikisinin de yanlış olduğunu -belki bilinçsizce ama olsun- söylemeye getiriyorlardır. yani 5 yaşında bir çocuğun türban takmasının yanlış olduğunu kabul ediyorlardır. öte yandan, bale konusuna dönersek, bir zorlama olduğundan çocuğun istediği ne malum gibisinden sözlerle bunun zırvalık olduğu söylenmiş. hiç çocuk yetiştirmemiş veyahut çocuklu bir evde bulunmamış cahillerden ya da çocuklu bir evde bulunmasına rağmen tanık olduklarını kavrayamamış ahmaklardan bekleyeceğim türden ifadeler bunlar. arkadaşım, beş yaşındaki çocuk yemek yemeyi de istemez. banyo yapmayı da istemez. istemez oğlu istemez. sen beş yaşındaki çocuğa tabii ki gerçekten istemediği bir şeyi yaptırmamalısın, ama kız dediğin zarafet timsalidir. eminim baleye gitme şansına erişen kızların birçoğu bundan hoşnuttur, zorlanıp sıkılıp pıkılması olur, çocuktur üşenir. ama sonunu getirenler, mutludur. ha illa bale mi olacak? halk oyunları, folklör... çok farklı değil. bunlara gitme aşamasında bütün çocuklarda bir isteksizlik, üşengeçlik olur ama sonralarında böbürlendiklerine de tanık oluyoruz. o yüzden ahkamlarını düzgün kes.
  3 ... gelecegin bi yuzyil sonrasi
 7. 7.
  şu an patlama yapan, trend'dir. ve bu sayının artmasıyla yabancı arkadaşlarıma türkiye hakkında ne düşünüyorsun diye sorduğumda ''unwissenden araber(cahil araplar)'' cevabının türkiyenin ne duruma geldiğinin kanıtıdır. umarım bu hatalardan dönülebilir...
  1 -1 ... varkaryan
 8. 8.
  tek kelimeyle gereksiz.
  2 -1 ... amanyarabbi
 9. 9.
  böyle yapınca daha çok dikkat çekeceğinin farkında değillerdir diyeceğim ama belki farkına varılsın diye yapıyorlardır. o çocuk ne bilsin ne anlasın ondan bırakın oynasın, gülsün. onu takıp da çocukken çocuk gibi davranabilen var mıdır?
  1 -1 ... a cup of green tea
 10. 10.
  başı açık olanlar okula gidenler baleye gidenler bunları yapan 5 yaşındaki çocuk tamamen kendi iradesiyle yapıyor, sadece yazar mantığıyla yaklaşılmıştır. düşünen beyinlere düşünecek çok şey var.
  1 -2 ... kirkincikapi