1. 1.
    Kemalist zihniyetin kabul edilemez bir davranışı. Artık 90lar Türkiyesi değiliz kendinize gelin.
    6 -19 ... 1 station insani
  2. 2.
    Bahar ayları için ne düşünülüyor?
    ... nothingmust
  3. 3.
    küçücük çocuklara tecavüzü savunan insanlara dert olmuştur. 40 yılda bir vicdan azabı duyacaktınız onu da yanlış yerde duydunuz.
    9 ... eddie gluskin
  4. 4.
    gayet sınıflarımızda okuduk hava soğukken 80 sonu 90 ların başında.
    -1 ... flat head
  5. 5.
    lan bir şey olmaz çocuklara, ben hiç andımız okumaktan hasta oldum diyen bebe görmedim.
    -2 ... zukenari
  6. 6.
    Küçücük çocuklara gurur duydurur. Bizlere de duydurur.
    1 -1 ... excaliabur tutan panda
  7. 7.
    Küçük hitlerler yetişiyor.
    1 -7 ... fah yu bices
  8. 7.
    biz de çocuk olduk, biz de okula gittik. Soğuk demedik Çatır çatır da göğsümüzü gere gere, boğazımız yırtılırcasına bağırdık varlığım türk varlığına armağan olsun diye.
    1 ... poetaster
  9. 8.
    en soğuk havalarda sınıf kapıları açılır ve herkes ayakta olacak şekilde hep bir ağızdan türkün nasıl olması gerektiği, nasıl yetişmesini gerektiği, ülkemiz kurucusunun hedefleri doğrultusunda ülkemizi hep ileri taşımamız gerektiği ve her bir bireyin gerekirse kendisini bütün varlığı ile ülkesine feda etmesi nasihatlerini içeren andımız okunurdu. biz böyle yetiştik. vatanımıza, milletimize ve bayrağımıza her gün ettiğimiz yeminle tekrar bağlandık.

yani bahanelere sığınmayın. derdiniz başka ise alenen söyleyin.
    3 ... lagavulinvebazlama
  10. 9.
    andımızdan rahatsız olan kitle; asıl sizin çocuklarınız kış günleri kağıt topluyor, mendil satıyor dileniyor asıl sizin çocuklarınız sokakta. üç dakikalık seromoni kimseyi hasta etmez derdiniz buysa..
    6 ... kutsal cezmi