bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bi defa kırsal kesimde laiklik oranı çok düşük, cahil ve yobazlar, aptal arap geleneklerine fazla bağlılar, çağdaş medeniyete yakışmayan sosyal tabuları var, bekarete önem veriyorlar, modern kılık kıyafete karşı çıkıp çağdaşlığı reddediyorlar üstüne üstlük artık çocuklarını okutmaya başlayıp yobaz düşüncelerini medeni batı şehirlerine ve devlet sisteminin içine de taşımaya da başladılar.

yahu çomarlar okumak sizin neyinize oturun köyünüzde davarınızı güdün, ekininizi ekin, savaş falan çıkarsa seferberlik ilan eder çağırırız sizi.
    1 -6 ... 25 eylul 2017
  2. 2.
    Milletin efendisi olmaları fakat bunu Kemalistlerin istememeleri.
    1 -1 ... selahattin demirtas
  3. 3.
    Civciv yumurtadan çıkmış da kabuğunu beğenmemiş.
    3 ... sessiz geveze
  4. 4.
    Yedigimiz ictigimiz ürünleri üretmeleri, insancil olmalari, emekçi olmalari cevresine hiçbir hayri olmayan kişilerin nefret etmesine sebeptir.
    2 ... turcoman
  5. 5.
    olmayandır.

Ama kemaliklerden nefret ediyoruz. işte bu yüzden! Köpekler! Ancak ayrım yaparsınız.

Sizlere gereken ceza verilecek! Evet.
    1 ... yalnizolmayihobiedinenadam
  6. 6.
    o nefret ettiğiniz köylüler olmasaydı muhtemelen b...k yemek mecburiyetinde kalacaktınız .
    ... dinazorus
  7. 7.
    Nefret etmek degil de koylerin tezek goturmesi kotudur.
    -1 ... selia
  8. 8.
    (bkz: köylü milletin efendisidir)

ama bu ülkede köylü, hükümetin tarım ve hayvancılık politikaları nedeniyle 2. sınıfta kalıyor.

saman ithal eden, yem hammaddesi üretemeyen, protein yoksunu, ithalat düşkünü bir yol seyrediyoruz. bu yetmiyor tarım arazilerine beton döküyorsunuz.

edit. bazı cahiller tezekten şikayetçi. bre andavallar. siz o iğrendiğiniz tezekten elde edilen gübre ile yetişen ürünleri tüketiyorsunuz. o tezek artıklarını tüketen hayvanların etini yiyorsunuz. o tezekten elde edilen biyogazı kullanıyorsunuz. hay ben sizin beyninize.
    2 ... tubifex
  9. 9.
    Benim köyümde dedeler şortla kahveye gider. Bir çok yobaz sehirlilerden de moderndirler. Eğer köye yeni biri gelmişse hoşgeldin demeden geçmezler. Sıcak kanlı ve misafirperverdirler. Özledim.
    3 -1 ... king akabe
  10. 10.
    Eğer köylülerden nefret ediyorsan,asimilasyonun tamamlanmış demektir.
    3 ... gemek