1. 1.
    Hemde çok kötüyüm sözlük. En sıkıntılı zamanlarımı geçiriyorum. Bütünüyle iftiralara maruz kaldığım, en sevdiğimden en güzel küfürleri yediğim, biricik ablamın da Üniversite için gittiği, abimin ise evlilik için gittiği baba ocağında tek başıma kaldığım en kötü zamanlarımdayım. Öncelikle bu yolda bana yardımcı olan tuborg'a ve camel'a şükranlarımı sunuyorum, güzel sponsorum oldular.
    Beni asıl kötü yapan ise sözlük, en sevdiğim insan ben yerine başkalarına inanıyor. Ne zaman bir şeyi düzenlemiş olsam, rayına oturtsam bir şekilde birisi gelip o topladığım tüm kırıklara yeniden bir yumruk atıyor. Içim kan ağlıyor sözlük, yükseklik korkum olmasına rağmen 2 gün önce çatıya çıkıp sigara içtim. Asla yapmam dediğim şeyleri yaptım. Sabah 9da kapılarını kaldım 'yeni uyandık oğlum sonra gel' diyen sevimli babası ile öğlenden sonra anlaştık. Annesiyle de konuştum, 'hep suçlandım hep vuruldum o bir üzüldü ben bin üzüldüm, özür dilerim ne olur beni sevin' dedim. Sevdiler de, onlara saygım sonsuz. Ama, tek sorun ah benim biricik sevdiceğim. Başkalarının anlattığı ile beni yargılıyorsun oldu mu böyle?
    Hiç olmadık iftiralara tutuldum, hepsini açıkladım ama sen, olayı yapana değil yaşayana inandın her zaman. Seninle neler içtik neler yedik neler yaşadık. Ben yine o kırıkları toplarım, severim seni her zaman. Ama bırakta kendimi açıklayabileyim, bırakta o kırıkları yeniden toplayayım elimi Kanata Kanata. Kendimi bugün sokak ortasında buldum bugün ailenle konuştuktan sonra, bir kedi var kucağımda, hüngür hüngür ağlıyorum manasızca. Bu durumlara düşecek insanmışım. Şuan sadece 2 dileğim var,
    Eğer kollarımı açtığımda gideceksen karşımdan, kalan ömrümü başka sevenlere bağışlamak isterim.
    Imkansız da olsa, bir zaman makinesi diğer bir isteğim. O iftira atanları uyarmak yerine 5 aralığa geri gidip, her şeyi tüm hikayeyi en baştan yazmak isterim. Sana seni seviyorum dedim ve yemin ederim hala seviyorum, yennefer.
    O güzel siyah saçlarından son bir kez okşuyor, kara kaşlarından, yumuş gözlerinden öpüyor, yanaklarını son bir kez sıkıştırıp mıncırıp, ufacık dudaklarından son kez öpüyorum sevgilim.
    Ve evet, kötüyüm çünkü şansıma sıçayım ki aşık oldum sözlük.
    2 -2 ... soundofsilence
  2. 2.
    aşık olmuş dertli yazar beyanı. üzmüştür.
    2 ... nicke lan jello
  3. 3.
    (bkz: Montla sıç)
    2 -1 ... ershan kuneri
  4. 4.
    (bkz: bundan bana ne)

saçma bir forum başlığı.
    -1 ... kivilive