1. 1.
    ahlaksızlığını kol gezdiği şu dönemlerde insanın aklına geliyor ister istemez.Baldız enişte temalı veya yenge kaynım temalı diizlerdende etkilenerek karar verdim.çalişip biriktircem.evlenirim sonra kocam çocuğumla beni kış günü terkedip karıyla kaçarsa naparum.o yavrucağıma ne alırım ne giydiririm ne yeyip içeriz..of yine lanetnerdeyim..tiksiniyorum.
    ... yuliasinigir
  2. 2.
    bunu yapmayı düşünüyorum açıkcası.
    ... dipsy
  3. 3.
    aileye yük olmamak için kendi başının çaresine bakmak.
    ... yuliasinigir
  4. 4.
    Para biriktirmek yerine tecrübe ve bilgi biriktirip daha en baştan kendi ayaklarının üstünde durabilecek durumda evlenirsen kimse seni aç ve açıkta bırakamaz.
    ... kutsal bok bocegi
  5. 5.
    kötü kocaya düşersem boşanırım amk. neden para biriktireyim?
    yoksa siz hala koca eline mi bakmayı düşünüyorsunuz? bakacaksanız para falan da biriktiremezsiniz çünkü.
    ... wendy vermeer
  6. 6.
    hayat toz pembe değil bize.
    1 -1 ... yuliasinigir
  7. 7.
    Kötü kocaya düşersen kendi salaklığın olur. Parayı ilerde lazım olursa diye biriktirmek gerekiyor.
    1 -1 ... magna aegwynn
  8. 8.
    niye o parayla kiralık katil mi tutacaksın?
    ... sanfransiscodaki boynuzlu
  9. 9.
    Gereksizdir. Tamam yine para biriktir ama kötü kocaya düşersem diye biriktirmene gerek yok.

Siz insan dişileri hangi adamın eli yüzü düzgün hangi adamın piç olduğunu anlayamıyorsunuz çoğu zaman. Bu yüzden eğer şeref yoksunu veya ahmak, saf ya da fazlasıyla geniş bir babaya sahip değilseniz mutlaka babanızdan yardım alın, delikanlıyı o seçsin ya da gözden geçirsin. Eğer babanız bu özelliklere sahip ise başka bir akrabanız veya büyüğünüze danışın.

Ahmak ve yobaz bir baba her gün karısına eziyet eden, geniş bir baba sizi aldatabilecek ve çeşitli hoş olmayan eylemlerde bulunabilen bir kocaya yeşil ışık yakar. Saf bir baba da damat tarafından kandırılabilir.
    ... sacma sapan konusan adam
  10. 10.
    insanların ne hale geldiğinin kanıtıdır.
    ... anoniminkardesi