1. 1.
  her zaman başıma gelmiştir. örneğin dün. salonda, ben ve babam vardık. klima salonu çok sıcak yapmıştı. bende sıcağa gelemem. babama; ben içeri gidiyorum baba dedim. gel soğuktur ora dedi yok dedim gittim odaya. içime bir ürperti geldi yatmadan önce. hissetmiştim yine birinin geleceğini, kötü bir rüya göreceğimi. bunun olacağını bilerek yattım, yorgundum. bir süre sonra uyuyakalmışım. rüyamda her zaman ki gibi odamdayım. kalkıyorum evi geziyorum tam koridor da yürürken etrafımdan bir şeyler geçiyor, bazen bi yüz görüyorum, saliselik. sonra korkuyorum babamı uyandırmaya gidiyorum. babaa diye bağırıp onu dürtüyorum. babamda tık yok. sonra rüyadan uyandığımı sanıp koştura koştura, tekrar babamın yanına gidiyorum.
  ... bioboi
 2. 2.
  baba kalk bu rüya değil işte uyan, uyan, baba diyorum. babamda yine tık yok etraf zifiri karanlık. nefes nefeseyim, terlemişim. tekrar etrafımdan birileri dolanıyor. ama o kadar gerçekçi ki, bunu yaşasam bu kadar hissedemem varlıklarını. sonra birden tekrar uyandığımı sanıp, annemin yanına koşuyorum. bu sefer bağırıyorum, çığlık atıyorum. ama sesim kısılmış, ne kadar bağırsam da, sesim volume 1 seviyesinde bile çıkmıyor. çıldırmak üzereydim. kimse beni duymuyor, karşılık vermiyordu. bu sefer tekrar uyandım. bu sefer bağırarak ve gerçek şekilde uyandım.
  ... bioboi
 3. 3.
  kan ter içinde kalmışım. rüyamdaki gibi salona gittim. babam uyumamış tv izliyordu. koltuğun birine oturdum. elimi başıma koydum yere bakıyorum. babam, ne oldu soğuk muydu oda dedi. hayır dedim. noldu dedi, birşey olmadı dedim. içimden ayetel kürsi, nas ve felak suresini okuyup uzandım. yine kötü rüyalar gördüm ama bu sefer gelmemişlerdi.
  ... bioboi
 4. 4.
  buna benzer bir sürü rüyalarım var. musallat filmindeki çocuğun üst üste 8 tane rüya görmesine benzeyen, ertesi gün yaşayacağım olayların, birazını gösteren, yıllardır görmediğim birini o gün rüyamda görüp, ertesi gün karşıma çıkması. bunun gibi nicesi. en az her 1 ayda dudağımda ucuk cikiyordu bunlardan dolayı. insanlar alısmıstı dudağımda ucuk görmeye artik.
  ... bioboi