1. 1.
  yapılan seçimlerin, başa gelen istemli veya istemsiz olayların sonucunda ortaya çıkan ruh halidir.. bazıları sonradan kötü olur, bazıları da doğuştan kötü ve natural born killer'dır..
  1 ... draco von hagen
 2. 2.
  masumiyetini yitirmek. insan masumiyetini yitirince bir daha asla temiz olamayacağını ve kirlenmekten başka yol kalmadığını düşünür.
  3 ... nickni kimsenin bilmedigi adam
 3. 3.
  doğuştan değildir. yaşadıkça kötü olmaya başlarsınız.
  dünya iyi bir yer değil ki insanlar iyi olsun.
  2 ... mavi adam
 4. 4.
  iyiliğin bi şeye yaramadığını, iyilik yaptığınızda değer görmediğinizi, kötülerin el üstünde tutulduğu bu dünyada başka çare yoktur.

  önceden kınardım kötü insanları ama anlıyorum şimdi "neden" kötü olduklarını..
  5 -1 ... herseyzitliginicagirir
 5. 5.
  kötü olmak, zeka, kültür, hayat standardı gibi özellikler ister. bunlar yoksa, gerçek manada kötü bile olamazsınız.
  ... angry man
 6. 6.
  (bkz: kötü bir insan olduğunu kabullenmek)
  ... macerayisevenadam
 7. 7.
  beynin çalışma mekanizması ve kalıtımsal olarak genler yoluyla taşınması kötü biri olmakta çok etkilidir. özünde her şeyin farkında olup, vicdanının sesini sonuna kadar dinleyebilme yeteneğine sahip bir insanın, kötülüğün iyilikten daha dürüst olduğunu kabul etmesiyle seçtiği yoldur. iste asıl kötüler, iyi biri olmanın tamamen farkına varıp bunu uygulamayanlardır. asıl kötü kişiler böyle bir yeteneğe sahiptirler.
  ... pureink
 8. 8.
  Masum olmayan yanlız ölmeye mahkum olan insan tibi.
  1 ... cesurca
 9. 9.
  bu dünyada insanı güçlü kılan olgulardan biri.
  bir çeşit savunma mekanizmasıdır. kimse kötü olmayı keyfi bir tercih olarak yapmaz. deli deli'den korkar misali. insan ilişkilerinin yüzde 90'ı ego savaşı şeklinde geçiyor. herkes karşı tarafı nasıl ısırabileceğine bakıyor. mutlu olmak yerine kaos'u seviyoruz. huzurlu olmak yerine ego savaştırıyoruz, uzlaşmak yerine üste çıkmaya çalışıyoruz. yani kısacası birbirimizi sevmiyoruz. dolaysıya dört bir yandan saldırı altındasın. bunu arkadaşın yapar, akraban yapar, hatta eşin sevgilin yapar. işte kötü biri olmak burada bir savunma mekanizması oluyor. burada devreye giriyor. sen bu kadar kötülük içinde onlardan bir tık daha kötü olduğunda işte o zaman yaklaşanın eli yanıyor, ısırmak istiyor dişi kırılıyor, boğazında kalıyor. o zaman değerli oluyorsun. çünkü sana diş geçiremeyince korkuyor, saygı duyuyor. maalesef bu böyle. ama şunu da yapmak lazım kötü biri olarak iyiliği gerçekten hakeden insanlara o iyilik fazlasıyla verilmeli. kötülere verilecek olan her prim gerçek iyi insanların bu dünyada haksızlığa uğramalarına yol açacak. o yüzden sen ne kadar kötüysen ben daha kötüyüm, sen ne kadar iyiysen ben o kadar iyiyim..
  3 ... educationalmax
 10. 10.
  uzun ilişkiden çıkan erkeğin seçeceği 2 yoldan biridir

  ya bu erkek biri tarafından kapılır , henüz o kötü olma aşamasına gelmeden önce bir kadın onu sever ve o da kadını mutlu eder , ya da o adamın bu uzun ilişkinin ardından attığı ilk kurşun da boşa gider , ondan sonra kötü adam olur , yani piç adam

  sonra siz de demirin tuncuna erkeğin piçine kaldık diye kıvranırsınız amk kızları sizi , kıymet bilin lan biraz.
  1 ... kullanilmayan hesap