1. 1.
  zirvelerinin "hereke" de yapıldığı sözlük. şaka lan şaka bilmiyorum.
  1 ... mr stan
 2. 2.
  http://www.korfezsozluk.com adresinde ikamet eden sözlük.
  ... atem tutem men seni
 3. 3.
  Zirvelerinin Körfez ülkelerin de yapıldığı sözlük..Şaka değil lan gerçek.
  2 ... karasin
 4. 4.
  Kızların teklif ettiğine rivayet edilen sözlük.
  ... sevket hamdi tan
 5. 5.
  Boş yere açılan bir sözlüktür. Arkadaş bu sözlük yazılımlarının opensource - bilmeyenler bir zahmet araştırsın - şeklinde olanı var da biz mi bilmiyoruz. Hayır hepsi birbirinin kopyası. Ha uluyu ekşiyi geçer mi geçmez mi diyenlere tavsiyem. Ulu ile ekşiyi geçmek kolay ama sabır isteyen bir iş. Önce moderatör kısmı sağlam olacak yanlış yapana göz açtırmayacak kimseye ne özelde ne genelde. Bir kaç tane de kaliteli yazarlar buldunuz mu gerisi sadece birazcık reklam ve sabır isteyen bir iş.
  -1 ... slaven bilicin karizmasi
 6. 6.
  kesinlikle bir (bkz: ironi sozluk) olamayac sozluk. olamazda zaten.
  2 -1 ... bulmanickimi
 7. 7.
  açana hayırlı olsun sözlüğü. eleştirime gelince sürekli entry'ni silip yeniden yayınlayınca millet aa sözlük girip üye olmalıyım, çılgınca entry girmeliyim demiyor. bu şekilde yapman sözlüğü itici kılar.
  1 ... hasmet ibriktaroglu
 8. 8.
  barok adli yazar (silik) tarafindan mesajla adam toplanilan sozluk. kanmayin gitmeyin. basliklara baktim da uludan bile kotu.
  ... zeusema
 9. 9.
  ulan 2 aydır yeni açıldığından bahsedilen sözlük. Çakma haber portallarında sözlük listesine 675.sıradan girdiği falan yazılıp seo falan kasmaya çalışmış bebeler. Efendim genel sözlük olmadığından tutmayacaktır. Bana ekşi'deki entelliği, uludaki samimiyeti, itüdeki bilgiçliği, incideki eğlenceyi, ironi'deki aile ortamını, fenerbahçe'deki takım sevgisini vermiyor. Kaldı ki körfez yani kocaeli istanbula giderken uzun yoldan sıkılıp işemek için durduğum bir yer. O yüzden üye olmaya değmez.
  2 -1 ... kodugumun cakali
 10. 10.
  admininin matraxçı olduğu ilk anda anlaşılan sözlük. tematik kasmak da kim uğraşcak yeğenim?
  ... obsesif pollyanna