bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    izmir'de şubeleri bulunan, içinde mescid türevi mekanların bulunduğu ve teneffüs zili olarak çeşitli ilahileri kullandığı tespit edilen dershane.
    1 -1 ... 6.4.r.1.$.h
  2. 2.
    izmir'deki dinci dershanedir.Yeni gelen öğrencilerine namaz öğretilir,sene boyunca 2 veya 3 kez maklube yedirilir.Ayrıca şubelerinin tümünde mescit bulunmaktadır.Her gün zaman gazetesinden başka gazete okunmaz.
    ... sp3ciali5t
  3. 3.
    din ile pek alakası olmayan bir arkadaşımın anlattığına göre, oraya başka bir arkadaşını almak için gittiğinde otomatik giriş kapısının açılmadığı dersane... var bir keramet, kimin kim olduğunu bilebiliyorlar herhalde. *
    1 ... dom dom bullet
  4. 4.
    ögrencilerin tenefüs aralarında kaçmak için büyük çabalar sarfedip de muvaffak olamadıkları aydının yegane nazi kampı....
    1 ... wishy washy
  5. 5.
    ücretsiz olduğunu duyurduğu sınavına kayıt yaptırmak isteyen öğrenciden ücret isteyen beyin yıkama merkezi.
    2 ... gerko
  6. 6.
    (bkz: misyonerlik). islam dininde yoktu değil mi? Bak sen "Allah"ın işine ...
    2 -3 ... leggare
  7. 7.
    (bkz: fem dershanesi)
    ... illetyus
  8. 8.
    yeni sistem için çıkardığı kitaplarının üzerinde salak bir maskotu olan, hatta bir de bu zımbırtı için internette isim bulma yarışması düzenleyen dersane.
    ... the longest journey
  9. 9.
    kız ve erkek öğrencilerin kantinlerini ayırmasına tepki olarak çok güzel bir ayarla karşı karşıya kalan dersanedir. şöyle ki erkek öğrenciler berlin duvarı gibi bir duvarla ayırdıkları kantininin duvarına "hepimiz kardeşiz bu duvar ne diye?" yazmışlar. *
    ... pergamon
  10. 10.
    1993 yılında aydında gittiğim dersane sınıfta 1 tek kız öğrencinin olmadığını görünce şaşırdım kaldım.Bir gün bu dersanede kızların sınıflarının önünden geçerken kızların erkeklerle tanışmak için mendil attıklarını görünce kızlarla erkekleri ayırmanın saçmalığını anladım.1hafta sonrada bu dersaneyi bıraktım.
    ... tarihcix