bugün

Yasin kazancı adlı polis memurudur. Allah rahmet eylesin. Kız meselesi yüzünden kendini Osmangazi köprüsü'nden atmış. Ne diyeceğimi bilemiyorum.

Keşke psikiyatrik destek alsaydı. Saplantılı aşk denen illet ya bireyin kendisine ya da sevdiğini iddia ettiği kişiye zarar verir. Gerçekten çok tehlikeli bir ruh hali.

Polisin intihar etmeden önce sevgilisi için paylaştığı video:

https://twitter.com/Haber...iqOT6bWeMxaMeFgQ&s=19
dün de Heybeliada vapur iskelesinde istanbul Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 3,5 aylık çevik kuvvet polisi intihar etti. gidişat kötü.

görsel
Çektiği videodan anladığım kadarıyla Eski sevgilisini tehdit etmiş. Büyük ihtimalle hakkında soruşturma açılmıştır. Şimdi sosyal medya yasası nedeniyle içimden geçenleri yazamıyorum ama eğer kendini öldürmeseydi büyük olasılıkla eski sevgilisini öldürecekti.

Çok korkunç bir kafa yapısı.
Çok genç, hayat tecrübesi olmayan bir vatandaş intihar etmiş. Polisler için düzenli olarak psikolojik muayene lazım. işleri çok stresli ve millet bu insanlara canını emanet ediyor. Bu şahıs bu ruh haliyle o kızı ve kızın ailesini de öldürebilirdi.

Bir kız için değmez. Bir erkek için de değmez. Bu ülkede tecavüz mağduru kadınlar, evlatlarını ısıtamadığı için bunalıma giren anneler, çocuğuna pantolon alamadığı için kendini çaresiz hisseden babalar intihar etti. Karşı cinsin sikik ilgisine bu kadar muhtaç olmayın işte. Dünyada çok büyük dertler var ve hiçbirinin aşk ile ilgisi yok.
Polislerin çalışma koşulları iyileşse de polis intiharları azalsa.

Bu tür kişisel meselelerin bile dolaylı yoldan polislerin çalışma koşullarının ağırlığı ile ilgili olduğunu düşünüyorum.

Kendine sağlıklı insan ilişkileri kurup sağlam bir kafa yapısına sahip olmak için bile rahat çalışma koşulları gerek.

Adam evlense şimdi ailesine o kadar rahat zaman ayırabileceğini mi sanıyorsunuz.
Giderayak kızın adını ve fotoğraflarını da ifşa etmiş bir kişi.

Eğer o kız sadece medeni şekilde ayrılmak istediyse ve bu kişi kızı tehdit ettiyse kimseye zarar vermeden bu dünyadan gitmesi iyi olmuş. Saplantılı tipler bomba gibidir, ne zaman ve kimin elinde patlayacağı bilinmez. Kız suçsuz olabilir yani.

Ha eğer kız bu çocuğu aldattıysa, parasını yediyse, onurunu ayaklar altına aldıysa, çocuğun itibarını zedelediyse de değmezdi. Gerçekten kimse için kendinizi öldürmeyin. Böyleleri için de elinizi kana bulamayın. Emin olun aldıkları ah onları iflah etmiyor. Fitil fitil çıkar.
Konuyla ilgili olarak şöyle bir tweet var. Polis kızı tehdit etmiş deniyor.

görsel
iyi güzel de intihar nedenine kız meselesi denmiş.
meslekle ilgili denmemiş.

yorumlar sadece başlığa göre, içeriğe değil.
çocuk kızdan güzel valla. bulurdun daha iyisini be genç. işin var gücün var. yazık annene babana gençliğine.
Polis olmaması gereken bir kişiymiş. Böyle saplantılı, bir kişiyi hayatının merkezine koymuş bir insan bu milleti nasıl koruyabilir? Polis alımında torpil değil ruh sağlığı ön planda olmalıdır.

Umarım o kızcağız bu zor durumu zarar görmeden atlatır.
niye bu tür haberlerde insanın mesleği belirtilir, bir türlü anlayamam. sonuçta hepimiz insanız. polis olmayıpta manav olsaydı farklı mı davranırdı?
allah geride kalanlarına sabır versin.
Abla sende saplantılısın 5 farklı hesapla aynı başlığa yazıyorsun.
Millet ağır bunalım yaşıyor genel olarak ama bu durum farklı. Kızın adını ifşa edip hedef göstermiş. Gerçekten seven bir insan mutluluklar dileyip gitmeyi bilmeli. Ayrıca millete amınıza korum demiş ama gerçekten bir kız için değmez. Kızın staj yaptığı eğitim kurumunu bastığı yönünde iddialar var. Eğer doğruysa kızın verilmiş sadakası varmış.
videoyu izledim. adam düpedüz psikopat lan. kendine zarar vermese %90 başkasına zarar verirdi bu. baktı tehdit etmek işe yaramıyor kazın adını soyadını ifşa edip kendi canını da harcayarak hedef gösteriyor. bu nasıl sevmektir anlamak imkansız gerçekten. seven biri, ayrılıkta bile sevdiğine zarar gelmesin diye çabalar.
kızdan bahsetme şekli, ettiği diğer hakaretler falan. tam bir sayko. kimseye zarar vermeden canına kıydığı isabet olmuş.
allah rahmet eylesin ama konuda tüm gerçekleri ile aydınlatılsın.
Çocuk videoda herkese sövmüş. Biraz anladıysam kız bu gençle ciddi bir ilişki sürdürüyordu ancak çocuğun kıskançlığı, paranoyalarıyla, saplantılı ruh haliyle baş edemedi. Ayrılmak istedi şiddet gördü. Çocuğu şikayet etti darp raporu alıp. Çocuğun işi de tehlikeye girdi. Silahını bile almış olabilirler. Aile ilişkim bitti diyor, her şey bitti diyor. Saplantının ne korkunç bir şey olduğunu hepimiz görüyoruz işte.

Rahmetli muhtemelen bipolardı. Hem de ileri seviye bipolardı. Çok öfkeli oluşu, hızlı hızlı konuşması, gözünü bile kırpmadan canına kıyması tam da bunu gösteriyor. Hastalık işte burada ne bu çocuğa kızılabilir ne de kıza. Kız ne bilsin sosyopat bir bipolarla birlikte olduğunu.

Intiharı ile Kızı kötü duruma düşürdüğünü sanmış. Eğer o kız okursa bu yazdığımı çok rahatlıkla üzülmemesi gerektiğini yazabilirim. Zorla güzellik olmaz.
Çok ilginç bir durum.

Videoyu izledim. Adam atlarken 1 saniye bile düşünmeden atlıyor. Ne yapıyorum lan ben deseydi keşke..

Yakışıklı adamsın, o güzel genlerini gelecek nesillere aktarabilirdin.. Neyse, Allah rahmet eylesin
terörle uyuşturucu çeteleriyle mücadelede bu kadar polis kaybetmiyoruz neredeyse polisler arasında intihar sıradanlaştı. kimseninde umurunda değil olacak iş değil.
Silahını kullanmamasını samimi bulmadığım polis memurudur.