1. 1.
  ateistlerin açıklayamadığı durum.
  selam ve dua ile.
  2 -3 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  Ateist değilim fakat, gayet bilimsel bir şekil de açıklayabilirim. Köpekler sabah ezanında uluyorlar çünkü, şeytanlar kaçıyor.
  1 ... kimseyi cekemeyen adam
 3. 3.
  Ezan sesini bastırma çabasıdır.iq kafirleri.
  2 -2 ... frankie fuckin four finger
 4. 4.
  Namaz uykudan hayırlıdır.
  Hayvanlar bile farkında.
  1 ... mavi ruhlu cocuk
 5. 5.
  Ateyiz köpeklerin, ezanı milli iradenin duymasına izin vermemeye çalışması hadisesi.
  ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 6. 6.
  Gecenin bir yarısı son ses hoparlörle birisi bağırıyor, tabi ulurlar! Noluyor amına koyim ulumasıdır o.

  Beybi!
  1 ... fistingci sahap
 7. 7.
  Köpeklerin duyu hassasiyetleri insanınkinden daha uç sınırlara erişebiliyor. Yani köpekler bizim duyamadığımız tiz sesleri de duyabiliyorlar. Bu sebeple uzmanlar köpeklerin aşırı gürültülü seslerde kulaklarından rahatsız olduklarını ve buna tepki olarak havlayıp uluduklarını söylüyorlar. Bu aşırı gürültülü sesler de genellikle hoparlörler aracılığıyla güçlendirilmiş birtakım sesler, ambulans ve itfaiye gibi araçların sirenleri vb. seslerdir.

  sebep ise klasik koşullanma.

  Pavlov’un köpeğini hepimiz duymuşuzdur. Pavlov köpeğine önce zil sesi çalıyor ve sonra et veriyordu. Bir süre sonra köpeğin zil sesini duyduğunda daha et verilmeden salya akıttığı gözlemlendi. Pavlov’un köpeği zil sesinden sonra daima etin sahibi olacağını zannedip kendini koşullamıştı. Sokak köpekleri de aynı bu deneydeki gibi gürültülü sesleri duyar duymaz kulaklarının rahatsız olacağını zannediyor olabilirler.

  Yani köpekler de klasik koşullanma ile kulakları rahatsız olmasa bile duydukları herhangi bir sese tepki olarak anında havlayıp uluyor olabilirler.

  (bkz: başka kapıya)
  2 -1 ... fokus
 8. 8.
  ben klarnet çalınca da uluyorlar.

  frekans meselesi. zorlamayınkomik oluyor.
  1 ... gemideninmem
 9. 9.
  Dinsel bir durum yok ortada. Bunu da yok şeytanları görüyorlar, melekleri görüyorlar vs. Saçmalıklarla dine bağlayacak kadar gülünç olmayın. Arkadaşın dediği gibi etkiye tepki bilimsel olarak söylersek klasik koşullanmadan kaynaklanıyor.
  ... bay efendi