bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    başlık ekşi sözlükten alıntıdır. video da ekşiden alıntıdır ama tanım şahsıma aittir;

o kedi, korkusuz kedidir.

https://eksisozluk.com/ko...nu-kurtaran-kedi--4385386
    5 ... plehtin
  2. 2.
    buradan da izlenilebilir,
    https://video.uludagsozluk.com/v/köpek-saldırısından-sahibinin-oğlunu-kurtaran-kedi-115965/

... plehtin
  3. 3.
    dün keşke soma'da olsaydı...
    3 -1 ... jorge lois borges
  4. 4.
    muhtemelen çocuğu sahiplenmiş.

köpeğin gittiğini görüp geri çocuğun yanına dönmesi ise gerçekten bu işi bilinçli yaptığının kanıtı.
    3 ... nutellali balik ekmek
  5. 5.
    iki gündür bir gram uyumadan tv başında bilgisayar başında soma'da olanları izlerken, boğazımdan bir türlü gitmek bilmeyen hıçkırık gibi tuhaf birşey dururken izleyince tuhaf oldum ya. biraz iyi geldi diyecem de utanıyorum amk.
    2 ... firavunarabasiylamusatasidim
  6. 6.
    nankör kedi tanımlamasına savaş başlatmış kedidir. köpeğin izmir'e kadar mola vermediği gelen bilgiler arasında.
    1 -1 ... tekkontak
  7. 7.
    duygulandıran kedi. süper kahraman ya... sevgiyle doldum.
    ... the revenge
  8. 8.
    "kaçma lan!" diye bağıran bir kedi gördüm orda.
    ... en guzel bira
  9. 9.
    (bkz: çocugu köpeğin saldırısından kurtaran cesur kedi) şeklinde olması gereken başlıktır. Çünkü kedi hakikaten cesurdur bu videoda.

Kediye nankör diyenlere adeta cevap vermiş burada, ama bu sadece bilinen yüzü. Kedinin cesurlukları saymakla bitmez, boz yılanla kapışıp, yılanı alt eden kedi bile gördüm.

Dip not; malum köpek yine civarda yaşayan birinin köpeği. Çocuğun annesi köpeği kovalamak için değil, köpeğin sahibine kızmak için çocuğu bırakıp gidiyor.

Aslında burada suç köpeğin değil, köpeğin sahibinin. Ben hiç böyle vahşice saldıran sokak köpeği görmedim, sadece havlayıp birazda kovalarlar. Bu tarz vahşi köpek yetiştirenlerin taksirle veya kasten adam yaralamaktan yargılanması lazım ciddi bir şekilde.

Ayrıca kadın, bu kediyi ciğer deposuna soksa yine hakkını ödeyemez.
    5 -1 ... idolnn
  10. 10.
    sıcak bir evin, sevginin, önüne konan yemeğin, güvende olmanın karşılığını fazlasıyla vermiş kedidir. helal kedidir.
    ... oha lan nick buldum