1. 1.
  Tam anlamıyla bir gerizekalı olan tiptir bunlar.

  Köpek çocuğu öldürmüş bunlar gelip ağbi ya ne olcak yani köpek öyle yaptı diye belki köpek yapmadı ühü ühü

  Köpekler çocuğu parçalar, ya bir kere şimdi sokaklar köpeklerin yeri ühü

  Lan köpek işte köpek hayvanın doğasında saldırmak var. Sevgi pıtırcığı olacaz diye boş boş çabalayıp duruyorsunuz. Yarın size ya da bir tanıdığınıza köpek saldırsa bu pıtırcıklığı bırakıp köpekleri toplamayan belediyeye söversiniz.

  Bu saldırgan sokak köpeklerini savunan net maldır.
  12 -11 ... keyf kahyasi
 2. 2.
  köpek saldırısında eğer köpeğe karşılık veriyorsanız ya da kaçıyorsanız o köpek her daim saldıracaktır. tehdit eder bir biçimde havlayan bir köpeğin karşısında sakin olunmalı, ve olduğunuz yerden hiç kıpırdamamak gerekir. bu sefer tam tersine sizi bir tehdit olarak değil zararsız biri olarak görecektir.
  4 -4 ... koala amma ne fayda
 3. 3.
  pedofili vakalarında ' bir kereden bir şey olmaz' diyerek sapığı savunanlardan,tecavüz edilip öldürülen kadını kastederek 'minik etek giymeseydi' diyerek katili savunanlardan farkı olmayan tiptir.
  2 -5 ... sosyalhizm
 4. 4.
  Isyerimin yakınında barınak var. En az 50 köpek serbest, barınak dışında tutuluyor. Vardiya degisimleri akşamları olduğu için yaya olarak işe gidip gelmek bir nevi intihar olur. Sırf bu yuzden kredi çekip araba aldım.
  2 ... 0fu0
 5. 5.
  hiçbir köpek çocuklara tecavüz edemez,kul hakkına giremez, namusa göz dikemez

  sadece içgüdüsel olarak ısırabilir.

  ama insan her pisliği yapıyor.

  elbette köpekten tarafız.
  2 -10 ... alevi olmak isteyen cocuk
 6. 6.
  sevdiği pire torbalarıyla yanyana uyutulması gereken tiptir.
  2 -2 ... caranthir
 7. 7.
  nasıl ki iki kişi dövüştüğünde dövülen taraf her zaman haklı olmadığı gibi köpek saldırsında da her zaman köpekler suçlu değildir. köpek kuduz diye saldıra bilir, açlıktan saldıra bilir, agressif yetiştirildiği için saldıra bilir ve s. ama köpek onu kışkırttığın için, vurduğun, taşladığın için de saldıra bilir.
  4 -1 ... derin futbol izleyen adam
 8. 8.
  Bu tarz olaylar da hayvan düşmanlarına gün doğar bik bik öterler ancak.
  Genelde bu tarz olaylar kışın oluyor.. hayvanlar kışın soğuktan ve açlıktan dolayı strese girip saldırganlaşıyor.. daha önceki senelerde yine kışın arabayı parçalayan köpekler vardı..
  Hayvanın aklı o kadar çalışıyor doğası gereği saldırganlaşıyor.. eee ne yapalım şimdi hayvanları mı kesip, biçip öldürelim.. o hayvanları aç bırakıp strese sokanlar utansın.
  biri, Sizi soğuk bir odaya aç, susuz bıraksa acaba ne yaparsınız.. şüphesiz ki açlıktan kafayı yersiniz bee, biraz empati yapın.. tabi götünüz rahat, karnınız tok, sırtınız sıcak ancak oturduğunuz yerden ötüyorsunuz işte böyle.
  1 -1 ... pembeseker
 9. 9.
  HAYVANSEVERDiR. SOKAKTAKi SAHiPSiZ KÖPEKLERE SEN BiR ŞEY YAPMAZSAN ONLAR SANA SALDIRMAZ. ama bir de sahibi tarafından eğitilmiş köpek değil canavara dönüştürülmüş olanlar var onlara bir şey diyemem. normalde köpekler zararsız uysal canlılar.
  1 -2 ... kazangap
 10. 10.
  1 yılda insan öldüren insan sayısı kaçtır? Bir yılda insan öldüren köpek sayısı kaçtır? Başka sorum yok. Yazar sizindir hakim bey.
  1 -2 ... aspiratoryum