bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kedi kesen kiz'in arkadasidir. bu da link:

http://www.x-paylasim.com...-18-korkunc-resimler.html

belki de bir tip ogrencisidir, uygulamali anatomi calisirken arada eglencelik pozlar da vermistir, olamaz mi yani?

bir kesmedir gidiyor valla, yakinda zurafa kesen kiz, tavuk yolan teyze serilerini de gormek isteriz...
    2 -3 ... baftan
  2. 2.
    el insaf be kardesım bu kadar da olmaz dedigim vakadır yolu bakırkoye duserse malum yere mutlaka ugrasın tedavi paralarını emınım seda sayan karsılayacaktır.
    2 ... excellent
  3. 3.
    ulan bu millete noluyor anlamıyorum ki. sizin derdiniz ne kardeşim, hayvanlardan ne istiyorsunuz. Küçücük, masum yaratığın neyi battı sana? Bir gün alalım bunları karşımıza konuşalım, dertlerini anlatsınlar, çözüm arayalım, topluma kazandıralım yeter ya.
    (bkz: insan değil hayvan bu)
    2 ... fanfinifinfon seksi don
  4. 4.
    bu kadar da olmaz dedirten kız. kestin bari internete neden koyuyorsun, ya da koyduruyorsun. be koduğum.
    3 ... plantae
  5. 5.
    yok artık, eline bıçak alan sokakta ilk gördüğü hayvanı kesiyor yahu diyip çok şaşırılan olay.
    ... anne bitti
  6. 6.
    tıp öğrencisi ise de değilse de saçından tutup, kafasını kaldırımlara çarpmak istediğim psikopattır. taaaa ki ağzı burnu seçilemez hale gelene kadar. bu nasıl bir alçaklıktır, bu nasıl şerefsizliktir çözebilmiş değilim. kendisi ithal bir şerefsiz gibi görünüyor ben hala bizim yerli malı küçük kaşarın cezanlandırılmasını hevesle bekliyorum, ha bu avrupalı falan ise kendisini peta halledecektir ve onların eylemleri en az benimkiler kadar vahşi olacaktır.
    bunların yaşamasını benimle aynı gezegeninoksijenini tüketmelerini istemiyorum. bu aşağılık yaratıkların yaşamaya hakkı yok. * * * * * *
    4 -1 ... fleur du mal
  7. 7.
    (bkz: aspca)
    edit: köpek kesen kız tarafından kötülendi.
    1 -1 ... aslanamca
  8. 8.
    (bkz: kız siken eşek) başlığına malzeme olasıca kızdır.
    2 -1 ... karamuro
  9. 9.
    dana alacak parası olmayan müslüman hareketidir.
    1 -3 ... anto
  10. 10.
    kedi olayını aşmış, bilimkadınıdır.
    2 ... fuckingwashing
kapat