1. 1.
  ne yaptiginizi bilemediginiz , asik oldugunuz kisiye karsi davranislarinizi aklinizin kontrol edemedigi , ona asla hayir diyemediginiz , karsiligini bulamadiginiz zaman yasayabileceginiz en büyük acilardan birine dönüsen duygularinizin degisip degismeyecegini asla bilemeyeceginiz çok aci çok kötü bi durum...
  3 ... enginar
 2. 2.
  saçmalıktan şarlatanlıktan başka bir halt değildir bu aşıklar. soyu tükenmemişse sadomazoşistler çok yaşadığı içindir. sevgilinin ardından hav hav diye bağıran bu kişiler çok azarlarsa sevgilinin bacağında takılıp kendilerini rahatlatırlar. köpek bir hayvan değil mi a panter emel dostları?
  2 ... tankut kabza
 3. 3.
  http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=6958502

  dillere destan bir a$k hikayesi. allah kavu$tursun.
  -sözlükler birle$iyor mu ne oluyor yahu? ssg, bu gerçekten sen misin?-

  düzeltiyorum: ilk entry linktekinin aynıydı, düzeltilmi$. bu entry de bu paragraf haricinde nokta deği$iklik yoktur. -gece offline olup da $u an noluyoruz diyenler için-
  -1 ... all rights reserved
 4. 4.
  köpek sadakatin simgesidir. karşılıksız aşkta köpek sadakati güdülürse per-perişan olunur. gecenin bir körü köpeköldüren elde, boğaza bakan bir bankta bulur bünye kendini, aslında hiç cevap alamayacağı aşkına olan sadakatin yalnızlığıyla...
  2 ... leoking
 5. 5.
  bacağı kaldırak işeme, aşırı salyalanma ve canın yüksek oranda et çekmesi gibi semptomları birlikteliğinde getiren oluş.
  3 -1 ... dabaddah
 6. 6.
  (bkz: it gibi kıskandıran aşk)
  1 ... bilgistan
 7. 7.
  Annenin yaptığı en sevdiğin yemeği bile midenin alamayacağı kadar hasta olduğunu düşünüp yataklara düşmek, yorganı kafana çekip gözlerin yaşlı uyuyup sabah şişmiş ve halen yaşlı gözlerle uyanmak. Sokağa çıkıp burnunun dibini göremeyecek kadar dalgınken önüne gelen her adamı o zannedip nefes borunda kalan limon çekirdeğini kusmak için boş bi alan bulmaya çalışmak .. Ah bi kussam, bi atsam içimi parçalayan en az kendisi kadar ekşi limonun çekirdeğini..
  Çalan her telefona her kapıya imkansız olduğunu bile bile "o" diye açtıktan sonra yüzündeki gülümseme bir anda düşer ve dudakların titrer ya işte o an anlarsın içindeki sevginin benliğini ne derece körlediğini. Bendeki beni yitirip yeni benle yüzleşecek gücünün olmadığını!
  8 ... no name
 8. 8.
  (bkz: aşk köpekliktir)
  2 ... bushi
 9. 9.
  sevgilinin sürekli kıçını koklayarak çiftleşme sinyali veren aşık durumudur. ha bir de çiftleşirken köpek gibi kitlenme durumu olursa fenadır, ayandır hali *.
  ... karpuzkabugu
 10. 10.
  (bkz: köpeği bir ölçü birimi olarak kullanmak)
  3 ... fatal