1. 1.
    Kötülük diye adlandırılan şeyi rahatça yapabilecek olmayı sağlayacak bir imkandan yararlanmaktır.
    1 ... prensest
  2. 2.
    Köpeklere yapılan işkencenin yanında hiçbir şeydir.
    ... macirkizi
  3. 3.
    yanına köpeğe yaptığı eziyeti koyduklarından bir haber açtım videoyu keşke belirtseydiniz, hassas insanlar da var.

elimle ekranın bir yarısını kapatmaya çalışsam da nasıl dövdüklerine bakıp rahatlayamadım.

kurban olduğum çocuğu nasıl da masum, hiç ısırmaya çalışmıyor, tepki göstermiyor ne olduğunu anlamadan bakıyor, yere attığında köpeği videoya çekmek için kamerayı eline aldığında yavrunun bakışına iyi bakın, bakın görün masumiyeti. hâlâ hıncını alamadı, hâlâ öfkeli.

hayatımı tamamen hayvanlara yardım etmeye adamamın sebebi hali hazırda onlara zarar vermeye kendini adamış bu kadar çok insanın olması.

diğerine gelince üzülmedim, vicdan azabı duymadım, rahatlamadım, yeteri kadar iyi dövmemişler, kafasını duvarlara sürtmeliymişler.
    4 -2 ... hamile taklidi yapan panda
  4. 4.
    Hukuksal olarak ağır yaptırımları meclis derhal getirmeli.

Vatandaşta sabır kalmadı.

Barut gibi geziyorum, şahit olsam hayvana eziyet durumuna kafa göz kırarım.
    2 ... muhendis tarihci
  5. 5.
    Amina koyim soylesenize kopege olan eziyet de var diye. Kapattim hemen. Dayanamadim. Olmemis orospu cocugu ne anladim
    ... spartali cus
  6. 6.
    Kısas esas alınmalı ve ceza hukuku yenilenmelidir. Hayvanlara dahi zulüm kısası gerektirir. Aksi taktirde bu tür olayların ardı arkası kesilmez. Kısasta hayat var.
    ... gazeloglu