1. 1.
    malum ülkeden bir olay.

köpeğin üzerine jiletle it yazmak
    köpeğin üzerine jiletle it yazmak

https://twitter.com/omurg...tatus/1161337668527153153
    13 -3 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    allah kahretsin bunu yapanları, nasıl vahşi nasıl cani insan bunlar yeter artık ya... ömür gedik allah razı olsun senden iyi ki varsın.
    5 -4 ... mor kadife
  3. 3.
    Fakir olup Çocuk yap, hayvan gibi üre sonra sizin büyümüş vitaminsiz aptal çomarlarınız gitsin kediyle köpekle uğraşsın, hırsızlık yapsın, kadınlara taciz, tecavüz etsin . Sizden ala it mi var.
    17 -3 ... xnxx1
  4. 4.
    Suç duyurusunda bulunulmalı, hayvana bunu yapanın akıl sağlığı yerinde değildir kesin.
    11 ... hopkins
  5. 5.
    daha çok 17 gibi.

her gün bir yerlerde benzeri yaşanan sıradan bir olay. Keşke iti köpeği bırakıp aç insanların yardımına koşsak.
    1 -11 ... last prophet elliot
  6. 6.
    Sakarya da sıradan bir gün. Daha o bacakları kesilmiş yavru köpeği unutmadık.
    5 -1 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Bunu yapanı öyle hale sokmalı ki bidaha hiç kimse asla böyle bişey yapmaya cesaret etmemeli. Belli bu insanların allah yada herhangi bir yaratıcıdan korkmuyor. Bu tür o.çocuklarını bizim kontrol altında tutmamız lazım. Ne yazık ki devletimiz bu konuda çok aciz.
    4 ... kafir cin
  8. 8.
    Bana da bi jilet versin de, bi yazı da ben onun anasının uygun bir yerine yazayım. O daha psikopat görmemiş.
    5 ... siggurd
  9. 9.
    Bunu yapanın derisi soyulsa gram acımam. Soyulan deriye tuzu da ben dökerim.

Ama şimdi bi sanatçı (!) çıkar bunu yapanı sahiplenir güya topluma kazandırır. Ülkede hayvanlara yapılan zorbalıklar adına hiçbir yaptırım uygulanmadığı sürece böyleleri caniliğe devam edecek.
    13 -1 ... essy
  10. 10.
    Delirmemek elde değil.
    3 ... poser